x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm :

Bugüne kadar bildiğiniz tüm akıllı saatler şimdi yerini akıllı entegre saat LaMetric Time’a bırakıyor. LaMetric saat kavramını bambaşka bir noktaya taşıyor ve adeta kişisel asistanınız olmaya geliyor.

LaMetric Time Nasıl Çalışıyor?

“LaMetric Time” uygulaması üzerinden yönetebildiğiniz bu masaüstü saat, bluetooth ile telefonunuza bağlanıyor. Uygulamayı kullanabilmek için saatin ve telefonun aynı Wi-Fi ağına bağlı olması önemli bir detay. Wi-Fi saat ile eşleştikten sonra uygulamanın içindeki kendi marketinden kullanmak istediğiniz tüm özellikleri seçip yükleyebiliyorsunuz. “LaMetric Time” uygulaması ve uygulamanın içindeki tüm özellikler ücretsiz. 

Neler Yapılabilir?

Led ışıklı masaüstü saati olarak hayatımıza giren LaMetric Time, diğer dijital masa saatlerinden oldukça farklı. LaMetric saatin ekranında siz ne isterseniz, o görünüyor.

Eğer LaMetric’iğinizi finans bazlı kullanmak istiyorsanız borsa durumlarını, döviz kurunu, bitcoini göstermesini ayarlayabiliyor ve anlık olarak tüm değişimlerini takip edebiliyorsunuz.  Eğer “LaMetric benim kişisel asistanım olsun” diyorsanız takviminizi, e-postalarınızı, telefonunuzu eşleyebiliyor; yaklaşmakta olan toplantılarınızın bildirimlerini alabiliyor ve isterseniz önizleme açık bir şekilde e-postalarınızın ve mesajlarınızın içeriğini saatin ekranından görebiliyorsunuz.

LaMetric sizin için bir eğlence aracı olsun isterseniz sosyal medya hesaplarınızı eşleyip takipçi sayınızdaki anlık değişimleri izleyebiliyorsunuz. Twitch ile de eşleyebildiğiniz LaMetric siz oyun oynarken izleyicileriniz hakkında bilgiler veriyor. Kısacası LaMetric Time siz ne olmasını isterseniz o oluyor!

İstediğiniz Formda Kullanın!

Açık yazılıma sahip olan LaMetric, LaMetric Developer sitesinden, kullanıcılarına istedikleri uygulamayı yazıp, uygulama marketine ekleme imkânını tanıyor. Uygulamanın içinde birbirinden farklı pek çok çeşitli ve eğlenceli seçenek bulabiliyor olmasının sebebi de bu! Dünyanın her yerinden yazılım konusunda deneyimli kişiler, kendi hayal güçleri doğrultusunda birçok yeni şey üretip sürekli olarak uygulama marketine yüklüyorlar. Böylece LaMetric Time sahibi olan kişiler, kendi akıllı masa saatlerini istedikleri formda kullanabiliyorlar.

Evinizi Kontrol Edin

LaMetric’in en büyük avantajlarından birisi, diğer akıllı ev aletleri ile eşleşebilmesi. Alexa ile de yönetilebilen LaMetric Time; akıllı çamaşır makineniz ile eşleşip çalışan programınız hakkında size bilgi verebiliyor, Philips Hue işe eşleşip evinizin ışıklandırmasını yönetmenize imkân veriyor veya Netatmo ile eşleşip evin sıcaklığını otomatik olarak kontrol etmenizi sağlıyor.

Spotify, Apple Music gibi programlarla da haberleşen LaMetric Time, şahane bir hoparlör olarak da kullanılabiliyor.

Diğer akıllı saat fiyatları ile karşılaştırıldığında, LaMetric sahip olduğu özellikleri ile sizi kendisine hayran bırakacak!

Facebook, Instagram, Youtube gibi farklı platformlar ile internet üzerinden iletişim kuran ve bu mecralardan çektiği bilgileri ekranına yansıtma özelliğine sahip LaMetric Time, kişiselleştirilebilir farklı yönleri ve akıllı ev konseptine sağladığı katkılar ile baş köşenizde saklayacağınız yeni asistanınız olmaya geliyor.

Akıllı masa saatiniz ile neler yapabilirsiniz?

Akıllı saat kavramını, sunduğu keyifli görsellik ile masaüstüne taşıyan LaMetric Time, kablosuz internet üzerinden, App Store ve Google Play’den indirebileceğiniz uygulamasına bağlanmaktadır. Bunun ardından, akıllı saatinizde yapmak istediğiniz tüm değişiklikleri ve keyifli kişiselleştirmeleri, uygulamanız üzerinden rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Açık kaynak kodlu bir yazılım sistemi ile çalışan ürün, LaMetric Developer web sitesi üzerinden kendi yazılımlarınızı üreterek akıllı masa saatiniz üzerinde, ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygulamalar geliştirmenize de olanak tanıyor.

Sosyal medya hesaplarınızdaki takipçi ve abone sayınızı gösterebilen LaMetric Time, aynı zamanda Gmail, iCloud ve Outlook gibi mail hesapları ile de haberleşebiliyor ve yeni maillerde sizi bilgilendiriyor. Dilerseniz mail içeriklerini kayan yazı formatı ile gösteriyor.

Akıllı evinizle uyumlu

LaMetric time, Philips Hue ile haberleşerek, akıllı ev yönetiminde de size yardımcı oluyor. Ev aydınlatmalarınızı otomatik hale getiren akıllı masa saati, Netatmo ile ev sıcaklığınızı da otomatik bir şekilde yönetmenize olanak tanıyor. İnternetten yayın yapan tüm radyoları dinlemenizi sağlayan akıllı entegre saat aynı zamanda hava durumunu, borsada takip etmek istediğiniz hisselerin bilgilerini, Bitcoin gibi finansal enstrümanların takibini de dilediğiniz formatta gösteriyor. İnternet sitelerinden çeşitli haberleri tarayabilen akıllı saat, sunduğu birbirinden keyifli uygulamalarla çok seveceğiniz özellikler ile beraber geliyor.

Akıllı masa saati fiyatları konusunda, ürünlere göre değişken olan tutarlar, LaMetric Time ürününde bütçenize uygun bir şekilde karşınızda. Uzun yıllar boyunca ev ve iş yerinizde sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz entegre dijital masa saatiniz, LED ışıklı şık konsepti ve bulunduğu ortama renk katacak rengarenk piksel odaklı ara yüzü ile, favori ürününüz olmaya aday. Yaratıcı ürün konseptli seçeneklerimiz içinde popüler bir parça olan LaMetric Time özelliklerini inceleyebilir, saatinizi Juno ile online sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.