x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm :
LAMETRIC - LaMetric SKY Extension Kit Genişletme Paketi YENİ ÜRÜN
LAMETRIC - LaMetric SKY Starter Kit Başlangıç Pakedi YENİ ÜRÜN

Bugüne kadar bildiğiniz tüm akıllı saatler şimdi yerini akıllı entegre saat LaMetric Time’a bırakıyor. LaMetric saat kavramını bambaşka bir noktaya taşıyor ve adeta kişisel asistanınız olmaya geliyor.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte akıllı saat kullanımı oldukça artmıştır. Kol saatlerinin yanı sıra son teknoloji ile üretilen masaüstü saatler de oldukça sık tercih edilmeye başlanmıştır. Lametric Time Akıllı Entegre Masaüstü Saat seçeneklerimiz de bunlardan birisidir. Birden fazla yazılım platformu ile entegre olan masaüstü saat sayesinde tüm sosyal medya hesaplarından haberdar olmak mümkündür. Özellikle ofis içerisinde tercih edilen bu akıllı saat modelimiz sayesinde gelen maillerin kontrolü, telefona gelen mesajlar ya da arayan bildirimleri kontrol edilebilir. iOS ve Android uyumlu olan saate tüm mail hesapları tanımlanabilir. Bunun dışında sosyal medya hesapları kurularak Twitter, Instagram ya da Facebook gibi sosyal medya hesaplarına gelen arkadaşlık istekleri, bildirimler ve mesajlardan dahi haberdar olunabilir. Yapılan ayarlar sayesinde gelen mesajların izlenmesi mümkündür.

Lametric Time Çeşitleri

Lametric time, akıllı saat kategorisinde tercih edilme oranı oldukça yüksek bir modeldir. Mutfakta yemek yaparken asistan ile yardımcı olabilir. Aynı zamanda sabahları alarmı ile uyandırma sistemi aktifleşir. Hava durumunun, günlük etkinliklerin, borsa bilgilerinin ya da güncel haberlerin kolaylıkla kontrol edilebildiği son derece teknolojik bir masaüstü akıllı saat kategorisindedir. Cihazın üst kısmındaki sol ve sağ düğmelere basarak tüm bu uygulama işlevleri arasında geçiş yapılabilir. Ayrıca Lametric uygulamalar arasında otomatik olarak geçiş yapacak şekilde ayarlanabilir.

Teknolojik ürünlerin büyük alan kapladığı yeniçağda Lametric time akıllı saat, tüm teknolojileri bir araya getirmiş eşsiz bir üründür. Mutfakta, salonda, iş yerinde ve hatta araç içerisinde dahi kullanılabilen akıllı saati deneyimlemek oldukça kolaydır. Sitemizden hızlı ve güvenilir bir şekilde Lametric time akıllı entegre masaüstü saati satın alabilirsiniz. Kullanımı kolay akıllı saat modellerimiz hayatınızı kolaylaştıran ürünler olarak vazgeçilmeziniz olacaktır.

Lametric Time Özellikleri

Lametric time, son teknoloji desteğiyle üretilmiş akıllı saat sektöründe yepyeni bir soluktur. Uygulama destekli saat modeli gün içerisinde bir asistandan alınacak her türlü bilgiyi verebilir. Günlük, saatlik ve anlık hava durumları bildirimleri ile yapılacak planlar için bilgilendirici niteliğindedir. Bunun dışında sahip olduğu ajanda ile planlamalar masaüstü akıllı saat üzerine işlenip sonrasında kontrol edilebilir. Borsa takibi de bu akıllı saat modelimiz üzerinden yapılabilir. Kur değerleri değişimi ya da Bitcoin değerleri gözlemlenebilir. Sosyal medya hesaplarından Facebook, Twitter ya da İnstagram gibi platformların hesapları açılarak gelen mesajlar, arkadaşlık istekleri ve bildirimler görülebilir.

Uygulama entegre saat ile sosyal medya hesaplarının yanı sıra mail adresleri de kontrol edilebilir. Gmail, Yahoo veya LinkedIn gibi hesapların kurulumu yapılarak mail geldiğinde uyarı verir. Tüm bunların dışında Philips Hue ile de entegre edilebilir. Bu sayede evin ışıklandırma ya da sıcaklığı gibi durumlar kontrol edilerek ayarlama sağlanabilir

LaMetric Time Nasıl Çalışıyor?

“LaMetric Time” uygulaması üzerinden yönetebildiğiniz bu masaüstü saat, bluetooth ile telefonunuza bağlanıyor. Uygulamayı kullanabilmek için saatin ve telefonun aynı Wi-Fi ağına bağlı olması önemli bir detay. Wi-Fi saat ile eşleştikten sonra uygulamanın içindeki kendi marketinden kullanmak istediğiniz tüm özellikleri seçip yükleyebiliyorsunuz. “LaMetric Time” uygulaması ve uygulamanın içindeki tüm özellikler ücretsiz. 

Masaüstü Akıllı Saat ile Neler Yapılabilir?

Led ışıklı masaüstü saati olarak hayatımıza giren LaMetric Time, diğer dijital masa saatlerinden oldukça farklı. LaMetric saatin ekranında siz ne isterseniz, o görünüyor.

Eğer LaMetric’iğinizi finans bazlı kullanmak istiyorsanız borsa durumlarını, döviz kurunu, bitcoini göstermesini ayarlayabiliyor ve anlık olarak tüm değişimlerini takip edebiliyorsunuz.  Eğer “LaMetric benim kişisel asistanım olsun” diyorsanız takviminizi, e-postalarınızı, telefonunuzu eşleyebiliyor; yaklaşmakta olan toplantılarınızın bildirimlerini alabiliyor ve isterseniz önizleme açık bir şekilde e-postalarınızın ve mesajlarınızın içeriğini saatin ekranından görebiliyorsunuz.

LaMetric sizin için bir eğlence aracı olsun isterseniz sosyal medya hesaplarınızı eşleyip takipçi sayınızdaki anlık değişimleri izleyebiliyorsunuz. Twitch ile de eşleyebildiğiniz LaMetric siz oyun oynarken izleyicileriniz hakkında bilgiler veriyor. Kısacası LaMetric Time siz ne olmasını isterseniz o oluyor!

İstediğiniz Formda Kullanın!

Açık yazılıma sahip olan LaMetric, LaMetric Developer sitesinden, kullanıcılarına istedikleri uygulamayı yazıp, uygulama marketine ekleme imkânını tanıyor. Uygulamanın içinde birbirinden farklı pek çok çeşitli ve eğlenceli seçenek bulabiliyor olmasının sebebi de bu! Dünyanın her yerinden yazılım konusunda deneyimli kişiler, kendi hayal güçleri doğrultusunda birçok yeni şey üretip sürekli olarak uygulama marketine yüklüyorlar. Böylece LaMetric Time sahibi olan kişiler, kendi akıllı masa saatlerini istedikleri formda kullanabiliyorlar.

Uygulama Destekli Saati ile Evinizi Kontrol Edin!

LaMetric’in en büyük avantajlarından birisi, diğer akıllı ev aletleri ile eşleşebilmesi. Alexa ile de yönetilebilen LaMetric Time; akıllı çamaşır makineniz ile eşleşip çalışan programınız hakkında size bilgi verebiliyor, Philips Hue işe eşleşip evinizin ışıklandırmasını yönetmenize imkân veriyor veya Netatmo ile eşleşip evin sıcaklığını otomatik olarak kontrol etmenizi sağlıyor.

Spotify, Apple Music gibi programlarla da haberleşen LaMetric Time, şahane bir hoparlör olarak da kullanılabiliyor.

Diğer akıllı saat fiyatları ile karşılaştırıldığında, LaMetric sahip olduğu özellikleri ile sizi kendisine hayran bırakacak!

Facebook, Instagram, Youtube gibi farklı platformlar ile internet üzerinden iletişim kuran ve bu mecralardan çektiği bilgileri ekranına yansıtma özelliğine sahip LaMetric Time, kişiselleştirilebilir farklı yönleri ve akıllı ev konseptine sağladığı katkılar ile baş köşenizde saklayacağınız yeni asistanınız olmaya geliyor.

Akıllı Masa Saatiniz ile Neler Yapabilirsiniz?

Akıllı saat kavramını, sunduğu keyifli görsellik ile masaüstüne taşıyan LaMetric Time, kablosuz internet üzerinden, App Store ve Google Play’den indirebileceğiniz uygulamasına bağlanmaktadır. Bunun ardından, akıllı saatinizde yapmak istediğiniz tüm değişiklikleri ve keyifli kişiselleştirmeleri, uygulamanız üzerinden rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Açık kaynak kodlu bir yazılım sistemi ile çalışan ürün, LaMetric Developer web sitesi üzerinden kendi yazılımlarınızı üreterek akıllı masa saatiniz üzerinde, ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygulamalar geliştirmenize de olanak tanıyor.

Sosyal medya hesaplarınızdaki takipçi ve abone sayınızı gösterebilen LaMetric Time, aynı zamanda Gmail, iCloud ve Outlook gibi mail hesapları ile de haberleşebiliyor ve yeni maillerde sizi bilgilendiriyor. Dilerseniz mail içeriklerini kayan yazı formatı ile gösteriyor.

Lametric time masaüstü akıllı saat, uygulama entegre saat model seçeneklerimiz arasında yer alır. Wi-Fi bağlantı özelliği ile telefonlar ile eşleşerek büyük bir kolaylık sağlar. Masaüstü akıllı saatin özelliklerinden olan App Store ve Play marketler, saate uygun pek çok uygulamayı edinerek çok daha öte bir keşif yapmak mümkündür. Akıllı saat denildiğinde akla gelenlerin çok daha fazlasını karşılayan bu modelimiz, son derece estetik görünüme sahip bir üründür. Masaüstü, sehpa ya da mutfak tezgahı gibi pek çok konumlandırılabilir alanda işlerinizi kolaylaştırarak asistan görevi üstlenir. Sitemizden Lametric akıllı masaüstü saat dahil birçok ürüne uygun fiyatlarla ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Akıllı Evinizle Uyumlu

LaMetric time, Philips Hue ile haberleşerek, akıllı ev yönetiminde de size yardımcı oluyor. Ev aydınlatmalarınızı otomatik hale getiren akıllı masa saati, Netatmo ile ev sıcaklığınızı da otomatik bir şekilde yönetmenize olanak tanıyor. İnternetten yayın yapan tüm radyoları dinlemenizi sağlayan akıllı entegre saat aynı zamanda hava durumunu, borsada takip etmek istediğiniz hisselerin bilgilerini, Bitcoin gibi finansal enstrümanların takibini de dilediğiniz formatta gösteriyor. İnternet sitelerinden çeşitli haberleri tarayabilen akıllı saat, sunduğu birbirinden keyifli uygulamalarla çok seveceğiniz özellikler ile beraber geliyor.

Akıllı masa saati fiyatları konusunda, ürünlere göre değişken olan tutarlar, LaMetric Time ürününde bütçenize uygun bir şekilde karşınızda. Uzun yıllar boyunca ev ve iş yerinizde sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz entegre dijital masa saatiniz, LED ışıklı şık konsepti ve bulunduğu ortama renk katacak rengarenk piksel odaklı ara yüzü ile, favori ürününüz olmaya aday. Yaratıcı ürün konseptli seçeneklerimiz içinde popüler bir parça olan LaMetric Time özelliklerini inceleyebilir, saatinizi Juno ile online sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.