x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm :

 Facebook, Instagram, Youtube gibi farklı platformlar ile internet üzerinden iletişim kuran ve bu mecralardan çektiği bilgileri ekranına yansıtma özelliğine sahip LaMetric Time, kişiselleştirilebilir farklı yönleri ve akıllı ev konseptine sağladığı katkılar ile baş köşenizde saklayacağınız yeni asistanınız olmaya geliyor.

Akıllı masa saatiniz ile neler yapabilirsiniz?

Akıllı saat kavramını, sunduğu keyifli görsellik ile masaüstüne taşıyan LaMetric Time, kablosuz internet üzerinden, App Store ve Google Play’den indirebileceğiniz uygulamasına bağlanmaktadır. Bunun ardından, akıllı saatinizde yapmak istediğiniz tüm değişiklikleri ve keyifli kişiselleştirmeleri, uygulamanız üzerinden rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Açık kaynak kodlu bir yazılım sistemi ile çalışan ürün, LaMetric Developer web sitesi üzerinden kendi yazılımlarınızı üreterek akıllı masa saatiniz üzerinde, ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygulamalar geliştirmenize de olanak tanıyor.

Sosyal medya hesaplarınızdaki takipçi ve abone sayınızı gösterebilen LaMetric Time, aynı zamanda Gmail, iCloud ve Outlook gibi mail hesapları ile de haberleşebiliyor ve yeni maillerde sizi bilgilendiriyor. Dilerseniz mail içeriklerini kayan yazı formatı ile gösteriyor.

Akıllı evinizle uyumlu

LaMetric time, Philips Hue ile haberleşerek, akıllı ev yönetiminde de size yardımcı oluyor. Ev aydınlatmalarınızı otomatik hale getiren akıllı masa saati, Netatmo ile ev sıcaklığınızı da otomatik bir şekilde yönetmenize olanak tanıyor. İnternetten yayın yapan tüm radyoları dinlemenizi sağlayan akıllı entegre saat aynı zamanda hava durumunu, borsada takip etmek istediğiniz hisselerin bilgilerini, Bitcoin gibi finansal enstrümanların takibini de dilediğiniz formatta gösteriyor. İnternet sitelerinden çeşitli haberleri tarayabilen akıllı saat, sunduğu birbirinden keyifli uygulamalarla çok seveceğiniz özellikler ile beraber geliyor.

Akıllı masa saati fiyatları konusunda, ürünlere göre değişken olan tutarlar, LaMetric Time ürününde bütçenize uygun bir şekilde karşınızda. Uzun yıllar boyunca ev ve iş yerinizde sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz entegre dijital masa saatiniz, LED ışıklı şık konsepti ve bulunduğu ortama renk katacak rengarenk piksel odaklı ara yüzü ile, favori ürününüz olmaya aday. Yaratıcı ürün konseptli seçeneklerimiz içinde popüler bir parça olan LaMetric Time özelliklerini inceleyebilir, saatinizi Juno ile online sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.