x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm :

Eğitici oyuncak arayışınızda, çocuğunuza önemli bir bakış açısı kazandıracak kalitede, robotik kodlama, kimya öğrenmesi gibi temalar içeren Imagine Station seçenekleri, çocuğunuzu mutlaka tanıştırmanız gereken keyifli ve heyecanlı bir dünya.

AR Floor Puzzles - Artırılmış gerçeklik ile geliştirilmiş yapbozlar

“Augmented Reality” (AR) desteği ile iOS ve Android işletim sistemli cep telefonu ve tabletler üzerinden holograma çevrilebilen AR puzzle modelleri, Imagine Station’ın büyülü dünyasının bir parçası. Sihirli hayvanlar ile çocuklarınız için hem keyifli hem de büyüleyici bir oyun deneyimi ortaya çıkmasını sağlayacak puzzle modelleri, yapboz tamamlanıp karton desenlerin üzerine konduğunda, ortaya harika görüntüler çıkmasını sağlıyor. Uygulama üzerinden çekilen fotoğraflar, yaşanan harika anıları sonsuza dek saklıyor. Artırılmış gerçeklik ile geliştirilmiş yapboz oyun setleri, çocuğunuzun yaratıcılığını geliştirirken, hayal gücü dünyasında bambaşka kapılar açılmasını sağlayacak. AR puzzle modelleri içinde unicorn, flamingo ve dinozor seçenekleri yer alıyor.

AR Floor Puzzles ile Neleri Canlandırabilirim?

Imagine Station dünyasına ait AR Floor Puzzles’ın 3 farklı konsepti var; Flamingo, Unicorn ve Dinocodes. Bu puzzle modelleri çocuklara eğlenceli etkinlik alternatifleri sunuyor.

AR Floor Puzzles Flamingo, 49x49 boyutlarında bir adet yer yapbozuna ve flamingo temalı kartlara sahip. “AR Flamingo” isimli uygulamayı açıp kamerayı kartlara tuttuğunuzda, bu flamingolar dünyasının hareketlendiğini görebilirsiniz. Eğlenceli fotoğraflar ve videolar çekebilmek için kutunun içinden çıkan rengârenk fotoblokları da kullanabilirsiniz.

AR Floor Puzzles Unicorn’un içinde; 49x49 boyutlarında bir adet yer yapbozu ve unicorn temalı kartlar mevcut. “AR Unicorn” uygulamasını indirip kamerayı açtığınızda, bu büyülü dünyaya adım atıyorsunuz. Etrafınızda unicornların yürüdüğünü görmek veya ellerinizin arasında bir gök kuşağı oluşturmak çok zevkli!

AR Floor Puzzles Dinocodes ise 6 karttan çıkan küçük dinozorlar ve yer yapbozundan çıkan 1 adet büyük dinozor ile sizi tarih öncesi devirlere götürüyor! “Dinocodes” isimli ücretsiz uygulamadan açtığınız bu kartlar ile zamanda yolculuk yapabiliyorsunuz. Fotoğraflarınıza ve videolarınıza uygulamanın içinden arka plan yapabilmek de mümkün.

Gelişen teknoloji ile form değiştiren eğlenceli oyunlar çocukların yeni gözdesi! Bu oyunlar sayesinde ebeveynler de eğitici etkinlik bulmuş olmanın rahatlığında! Çocuklar eğlenirken öğrenmeye ara vermesin diyenler, Imagine Station dünyasının artırılmış gerçeklik uyumlu puzzle setlerine bayılacak! Online sipariş vermek için Juno'yu ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.