x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm :

Kişiselleştirilebilir led ekranlarınızı cep telefonu ya da tablet üzerinden kullanabileceğiniz mobil uygulama ile istediğiniz çizimi arkadaşlarınıza ve çevrenize gösterebilirsiniz. Çocuklar için ve gençler için farklı modellere sahip olan PIX LED ekranlı akıllı sırt çantası aynı zamanda bisiklete binerken ya da snowboard, kayak gibi outdoor sporlar esnasında da çevreye bilgi verme, uyarıda bulunma amaçlı tercih edilebilir.

Yaratıcılığınızı gösterin

PIX ve PIX Mini modelleri, iOS ve Android uygulama mağazalarındaki PIX Backpack uygulaması ile eşleştikten sonra, kişiselleştirilmiş seçenekler ile kendinizi ifade edebileceğiniz sıra dışı bir konsept sunuyor. Uygulama içinde bulunan hazır temaların yanı sıra, tasarımlarınızı oluşturarak ya da mesajlarınızı kayan yazı, GIF, animasyon ya da görsel sıralama modeli ile hazırlayarak kendinizi ifade edebilirsiniz. PIX LED ekranlı akıllı sırt çantasını kullanarak çizim yapma, animasyon ve yazı oluşturma, seçilen görselleri sıralamanın dışında aynı zamanda bisiklet sürerken sinyal işareti oluşturma gibi özel modlar içeren widget’ları da kullanabilirsiniz.

Kendi tarzını yansıtan minikler için PIX Mini

Akıllı sırt çantasında sunduğu keyifli tema ile yaratıcı ruhunu ortaya koymak isteyen herkese hitap eden PIX, Mini serisi ile çocuklar için de birbirinden güzel modeller sunuyor. Klasik okul çantalarına göre çok daha iyi bir hacim, iyi organize edilmiş bir iç tasarım ve PIX konsepti ile gelen yaratıcılık, PIX Mini modellerini özel kılıyor. Çocuklarınızın tasarladığı çizimleri yansıtabileceği akıllı sırt çantası, onların yaratıcı ruhunu besleyecek, harika bir hediye. Yazı, animasyon, çizim, oyun gibi seçenekler sunan PIX Mini ile minikler, eğlenceli ve heyecanlı bir deneyim yaşayacak.

Bir sırt çantasında aradığınız her şey

PIX LED ekranlı akıllı sırt çantası, son derece işlevsel bir iç tasarıma sahip. Bu da onu, okulda ya da iş yerinde, seyahatte ya da gündelik amaçlarla kullanmayı keyifli kılıyor. Dış kısmındaki LED bağlantısı haricinde, PIX akıllı sırt çantası içeriğinde notebook, powerbank, dökümanlar, kalemler, su şişesi ya da mug için farklı bölmeler bulunuyor. İhtiyacınız olan her şeyi keyifle taşıyabileceğiniz akıllı sırt çantaları, sahip olduğu 10.000mAh batarya ömrü ile 7 saat çalışabiliyor.

LED ekranlı sırt çantası ya da çocuklar için okul sırt çantası konusunda, klasik seçeneklerin dışına çıkarak fark yaratmak istiyorsanız, PIX ve PIX Mini modelleri, hem çocuklar hem de gençler için harika bir akıllı sırt çantası deneyimi sunuyor.

Bir Amerika markası olan PIX, led ekranlı akıllı sırt çantasının mucidi olup, dünyanın birçok ülkesinde tasarım patentine sahiptir. Kitlesel fonlama ile hayata geçmiş bir Kickstarter ve Indiegogo projesidir. Aynı zamanda PIX markası, Las Vegas CES 2020 İnovasyon Fuarı’nda ödül kazanmıştır. Juno ile teknolojik dünyanın kapısını siz de arayalabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.