x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm :

 Eğitici oyuncak arayışınızda, çocuğunuza önemli bir bakış açısı kazandıracak kalitede, robotik kodlama, kimya öğrenmesi gibi temalar içeren Imagine Station seçenekleri, çocuğunuzu mutlaka tanıştırmanız gereken keyifli ve heyecanlı bir dünya.

Magic Goo - Sihirli balon macunları

Imagine Station dünyasının heyecan verici ürünleri arasında, Magic Goo balonları da yer alıyor. Tüpten çıkan macun kullanılarak hazırlanan Magic Goo balonları, kocaman bir hale getirilebiliyor. 50 santimetreye kadar büyüyebilen balonlar, çocuklar için eğlenceli bir oyun seçeneği. Magic Goo balon seti, 5 yaş üzeri çocuklar için uygundur. Avrupa sağlık standartlarına uygun olarak geliştirilen Magic Goo, çocuklarınızın tanışınca çok seveceği bir kullanıma sahip.

Balonlar çocuk oyuncakları içinde asla modası geçmeyenlerden biri! Ancak balonların plastik maddesinden üretiliyor oluşu ebeveynlerin kaygı taşımasına neden oluyor. Bu sağlıksız plastik balonlara veda etmeye hazır olun. Şimdi, Avrupa Sağlık Standartlarına uygun ve sağlık sertifikaları olan sihirli balon zamanı!

Imagine Station markasının ürünü olan Magic Goo; patlamayan balon olarak karşımıza çıkıyor. Bu yüzden ona sihirli balon diyoruz! Normal balonlar sivri bir obje değdiği zaman patlarken, Magic Goo bu temas sonrası açılan boşluktan yavaşça sönmeye başlıyor. Bu boşluk, iki parmağın arasına alınıp sıkıştırıldığında ise tekrardan yapışıyor. Böylece balonla oynamaya devam edilebiliyor.

Magic Goo’lar ile çapı 50 cm’ye kadar ulaşan kocaman balonlar şişirebiliyorsunuz. Daha sonra şişirdiğiniz bu balonları üst üste koyarak büyük bir balon heykeli yapabilmek bile mümkün!

Sihirli balon modelleri üç farklı renk imkânı içeriyor. Magic Goo’yu sarı, kırmızı ve mavi renklerinde tekli olarak ya da üçü bir arada olacak şekilde Magic Goo seti olarak bulabiliyorsunuz.

Sihirli Balonumu Nasıl Oluşturabilirim?

Magic Goo ile sihirli balonunuzu oluşturmanız çok kolay! Alınan kutunun içinde; bir adet balon yapma aparatı ve bir adet balon macunu bulunuyor. Balon macununu aparatın ucuna sürüp, diğer taraftan üflemeye başladığınızda sihirli balonunuz şişmeye başlıyor! Sağlıklı oyuncak Magic Goo ile çocuklar eğlenirken ailelerin de içi rahat ediyor. Sihirli balon, fiyatları ile Juno kalitesi herkesi memnun edecek seviyede!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.