x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm :

 Paketlerin içerisinden çıkan kodu, iOS ve Android uygulamalarına girerek elinizdeki parçalardan nasıl tasarımlar ortaya çıkarabileceğinizi görebilir, Avrupa Birliği Sağlık Standartları’na uygun olarak üretilen ve Red Dot Tasarım Ödülü’ne sahip olan PIXIO ile vaktinizi keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Kickstarter projesi olarak hayata geçen PIXIO, aynı zamanda Nürnberg Toy Fair’de Start-Up kategorisinde dünyanın en iyi ikinci oyuncağı seçilmiştir.

Çocuklar ve ruhu genç olanlar için

6 yaş üzeri herkes için uygun olan PIXIO setleri, içerdiği konsepte ve modele göre farklı sayıda manyetik parça içeriyor. 8x8x8 mm boyutundaki manyetik bloklar, içerdikleri mıknatıs ile birbirleri ile kolay bir şekilde eşleşebilirken, size de bu harika ürün ile yaratıcılığınızın zirvesine çıkmak kalıyor. Çocuklar için, yaratıcılığı ve hayal gücünü geliştirecek kaliteli bir oyuncak olarak tercih edilebilen PIXIO setleri, yetişkinler için de uygun ürünler. Eğlendirirken aynı zamanda el becerisinin ve yaratıcı düşüncenin de gelişmesine olanak tanıyan PIXIO, içerdiği manyetik blokların her yüzeyi güçlü mıknatısa sahip olan ve birbiri ile her yüzeyden eşleşebilen parçalara sahip. Dolayısı ile parça sayısı her olursa olsun, bir PIXIO setinden birçok farklı tasarım oluşturabilir, hayalinizdeki eseri ortaya çıkarabilirsiniz.

Elinizdeki manyetik bloklardan tasarlayabileceğiniz farklı seçenekler ile bu zamana kadar beceri oyunlarında hiç yaşamadığınız keyifli bir deneyim yaşayacaksınız. PIXIO çocuklar için harika bir beceri oyunu olduğu kadar, içindeki çocuğu hala yaşatan yetişkinler için de keyifli setler içeriyor.

Çevre güvenliği ve Avrupa standartlarına uygun

Avrupa standartlarında tasarlanmış PIXIO manyetik blok oyuncakları, çevre güvenliği standartlarına uygun şekilde üretilmiştir. PIXIO App üzerinden kolayca hakkında bilgi alınabilen ürünler içeren PIXIO setleri, tasarım becerisini ve hayal gücünü arttıran oyun modelleri içinde yer almaktadır. Çocukların severek zaman geçireceği ve içlerindeki üretkenliği artırmalarını sağlayacağınız PIXIO manyetik blokları içinde Surprise, Flamingo, Bot gibi modellerin yanı sıra, Mini Ocean ya da Mini Monsters temalı, daha fazla manyetik blok içeren setler de yer alıyor. PIXIO modelleri, 8 bloklu paketlerden 1600 bloklu büyük setlere kadar farklı seçenekler ile sunuluyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.