x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm :
RAVE NEON - Uygulama Destekli LED Gözlük YENİ ÜRÜN
RAVE NEON Uygulama Destekli LED Gözlük
Tükendi
%20 İNDİRİM
1.999,00 TL
1.599,20 TL

Daha renkli ve eğlenceli zaman geçirmek istediğinizde, farklı konseptlerde parti düzenlediğinizde akıllı led maske kullanabilirsiniz. Dijital görünüme sahip ve uygulama üzerinden kontrol edebileceğiniz gözlük ve maskeleri değerlendirebilirsiniz.

Işıklı Maske

Teknolojinin gelişmesiyle beraber eğlence araçları da yenilenmektedir. Çok amaçlı olarak kullanabileceğiniz ürünler mevcuttur. Işık ve ekran özelliğine sahip olan maske çeşitlerini Junoo üzerinden satın almanız mümkündür.

Maskeleri uygulama üzerinden kontrol edebilirsiniz. Uygulamada verdiğiniz komutlara göre maskede farklı şekiller belirir. Yüz ifadelerini değiştirebilirsiniz. Kendi isteğinize göre ayarlamalar yapabilirsiniz. Uygulamanın galeri üzerinden resim seçebilirsiniz. Kendi fotoğrafınızı maskeye yansıtabilirsiniz. Müzikli bir ortamda müziğin ritmini maske üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Elinizi kullanarak ekrandaki görüntüleri değiştirmeniz mümkündür.

Maskeler led özelliğe sahiptir. Etrafa ışık yayarlar. Neon renklerle farklı yüz ifadeleri ve şekiller oluşturabilirsiniz. Maskeleri yüzünüze oturacak şekilde ayarlamanız gerekir. Uygulamayı telefonunuza indirerek kullanabilirsiniz. 8 yaş ve üzerindeki bireylerin kullanımına uygundur. Maskede şarj edilebilir pil vardır. 12 saate kadar çalışma süresi mevcuttur. Elastik özellikteki kafa bandını manuel olarak ayarlayabilirsiniz.

Işıklı Gözlük

Teknolojik özelliklerle geliştirilmiş ekranlı gözlük tercih ettiğiniz zaman, telefonunuzdaki uygulama sayesinde kontroller sağlayabilirsiniz. Gözlüğü istediğiniz biçimde kullanabilmek için uygulamaya ihtiyacınız vardır. Uygulama IOS ve Android uyumludur. Bluetooth ile bağlantı kurmanız gerekir.  Gözlükler ruh halinizi yansıtır. Daha iyi bir kullanım deneyimi oluşturmanız için yüzünüze oturduğundan emin olun.

Neon renklerle birbirinden farklı desenler ve ifadeler vardır. Uygulama üzerinden seçim yapabilirsiniz. Gözlükler karanlıkta daha fazla belli olur. Parti düzenlediğinizde eğlence aracı olarak kullanabilirsiniz. Gözlüğün ekranında yazı belirmesini sağlayabilirsiniz. Uygulama üzerinden animasyon seçebilirsiniz. Kendi yaptığınız çizimin gözlük ekranında belirmesini sağlamanız mümkün olur. Müziğin ritminin gözlük ekranında belirmesini istediğinizde uygulama üzerinden seçim gerçekleştirebilirsiniz.

Plastik materyaller kullanarak üretim gerçekleşmiştir. Çevre dostu ürünlerin kullanılmasına dikkat edilmiştir. 3 saatte şarj edebilirsiniz. 5 saatlik kullanım süresi vardır. “Shining Glass” uygulamasını kullanmanız gerekir. Uygulamada Çince, Korece, İspanyolca, Almanca, İngilizce, Portekizce ve Japonca olmak üzere 7 dil seçeneği mevcuttur. Rave Neon ürünlerinin yanı sıra, akıllı masa saati, akıllı çanta, govee ürünleri gibi birçok teknolojik ürüne Junoo.com'dan ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.