x
sadsad x
asdasd
Teslimat Koşulları

SİPARİŞLERİNİZ AŞAĞIDAKİ ŞEKİLDE TESLİM EDİLİR.

Siparişleriniz saat 14:00 öncesi verilmiş ise aynı gün, saat 14:00 sonrası verilmiş ise ertesi gün kargoya teslim edilir. Teslimatlarımız sadece hafta içi günlerinde (pazartesi'den cuma'ya kadar) yapılır. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmaz. Teslimat adresinin uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

İstanbul içi teslimatlarınızı eğer siparişinizi 17:00 öncesi verdiyseniz, motorlu kurye ile 3 saat içinde kapınıza teslim ettirebiliriz. Bunun için siparişinizi verirken motorlu kurye seçeneğini seçmiş olmanız ve ödemesini yapmış olmanız gereklidir.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Junoo E-Ticaret Limited Şirketi on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusu olabilir ve ürün stoklarda tükenebilir, böyle bir durumda ödemeniz iade edilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.