x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm :
Moose Toys - Squeakee The Balloon Dog İnteraktif Balon Köpek YENİ ÜRÜN
Moose Toys Squeakee The Balloon Dog İnteraktif Balon Köpek
Tükendi
%30 İNDİRİM
1.499,00 TL
1.049,30 TL
Moose Toys - Squeakee Dino İnteraktif Balon Dinozor YENİ ÜRÜN
Moose Toys Squeakee Dino İnteraktif Balon Dinozor
Tükendi
%30 İNDİRİM
2.249,00 TL
1.574,30 TL
Moose Toys - Squeakee Minis İnteraktif Balon Oyuncak Unicorn Rainbow YENİ ÜRÜN
Moose Toys - Squeakee Minis İnteraktif Balon Oyuncak Poppy The Bunny YENİ ÜRÜN
Moose Toys - Squeakee Minis İnteraktif Balon Oyuncak Heelie The Puppy YENİ ÜRÜN
Moose Toys - Squeakee Minis İnteraktif Balon Oyuncak Unicorn YENİ ÜRÜN
Moose Toys Squeakee Minis İnteraktif Balon Oyuncak Unicorn
Tükendi
%30 İNDİRİM
399,00 TL
279,30 TL
Moose Toys - Squeakee Minis İnteraktif Balon Oyuncak Puppy Red YENİ ÜRÜN
Moose Toys Squeakee Minis İnteraktif Balon Oyuncak Puppy Red
Tükendi
%30 İNDİRİM
399,00 TL
279,30 TL

Moose Toys, çocuklarınıza daha önce hiçbir yerde görmedikleri oyuncaklarla oynama fırsatı sunar. Özellikle hayvanları seven bir çocuğunuz varsa bu sevimli oyuncaklar tam ona uygun olabilir. Moose Toys, balon oyuncak modelleri ile ön plana çıkar. Balon şeklinde hayvan figürleri bazı özelliklere sahip olarak üretilir. Hareketlere tepki veren, kendiliğinden bazı hareketler yapan oyuncaklar çok çeşitli özelliklere sahiptir

İnteraktif balon oyuncak seçenekleri arasında farklı ebatlarda olan modeller vardır. Bu modeller arasında en sevilenlerden biri balloon dog çeşitleridir. Bunun yanı sıra dinozor modelleri de vardır. Oyuncak seçeneklerinin her biri farklı özelliklere sahiptir. Bu sayede çocuğunuzun beğenisine uygun bir model tercih edebilirsiniz. Hareketleriyle, çıkardığı seslerle ilgi çeken oyuncaklar, çocuğunuzun bilişsel gelişimi açısından da fayda sağlar.

Moose Toys Oyuncak Çeşitleri

Oyuncak balon seçenekleri arasında maymun, köpek, unicorn, dinozor gibi farklı alternatifler mevcuttur. Her biri farklı yapıda olan seçeneklerin özellikleri de birbirinden farklıdır. Çeşitli renklerde olan interaktif oyuncak seçenekleri arasından çocuğunuzla beraber seçim yapabilirsiniz.

Balon görünümüne sahip olan oyuncaklar, son derece sevimli bir yapıya sahiptir. Oyuncaklar yürürken ve hareket ederken balon sesi de çıkarır. Kendi çıkardıkları seslerin yanı sıra sizin hareketlerinize de tepki veren oyuncaklar, eğlenceli vakit geçirmek için birebirdir.

Oyuncaklar her ne kadar balon görünümünde olsa da robot mantığıyla çalışırlar. Malzeme kalitesi ve teknik donanım yönüyle de avantajlı olan oyuncakları, çocuklarınız büyüyene kadar oynayabilir. Öte yandan sevdiklerinize hediye olarak da bu oyuncakları alabilirsiniz.

Moose Toys Oyuncak Özellikleri

Dinozor oyuncak, Moose Toys’un en sevilen modellerinden biridir. Dinozor sadece yürümekle kalmaz. Kemiğini kemirerek sevimli hareketler yapar. Aynı zamanda dansları da oldukça ilgi çekicidir. Akıllı dinozor sizin çıkardığınız seslere tepki verir. Örneğin siz kükrerseniz o da kükrer. Ancak bazen aşırı yüksek seslerden rahatsız olduğunda patlama özelliği de vardır. Balon dinozorun burnunu severseniz o da size kendini sevdirmeye çalışır. Gıdıklarsanız ise kahkahalarıyla eşlik eder. Balon dinozoru patlatıp tekrar şişirme şansınız vardır. Dinozoru tekrar kolayca şişirebilirsiniz.

Balon köpek tercih edebileceğiniz diğer oyuncaklardandır. O da interaktif dinozor gibi çeşitli sesler çıkarır ve sizin hareketlerinize tepkiler verir. Oyuncağın kullanımını daha eğlenceli hale getiren aksesuarları

vardır. Köpeğin yanında verilen pompayı kullanarak onu besleyebilirsiniz. Aşırı beslendiği takdirde tuvaletini altına kaçırabilir. Pompa, oyuncağın şişirilmesi için de kullanılabilir. Kornayı kullanarak oyuncağa farklı hareketler yaptırılabilir.

Uncorn şeklinde olan balon oyuncak modeli de vardır. Bu model mini yapısıyla dikkat çeker. Avuç içi büyüklüğünde olan unicorn modelini canlandırdıktan sonra sevimli tepkilerini izleyebilirsiniz. Siz unicornun kafasını okşadıkça o sevimli tepkiler verir.

Moose Toys Nasıl Kullanılır?

Hareketli dinozor ve diğer oyuncak modelleri pil kullanarak çalışır. Oyuncaklar size kullanım kılavuzu ile beraber gönderildiği için işiniz kolaylaşır. 5 yaş ve üzeri çocuklarınız, robot dinozor modelleri ile rahatça oynayabilir. Daha küçük yaştaki çocuklar için bu oyuncaklarla oynaması sağlıklı değildir. Piller ebeveynler tarafından değiştirilmelidir.

İnteraktif oyuncaklar, pili takılı ve yeterli seviyede olduğu sürece sorunsuz bir şekilde çalışır. Sağlam ve dayanıklı yapıda olan oyuncaklarda herhangi bir arıza meydana gelmez. Aynı zamanda oyuncaklarda çocuklarınızın sağlığı için zararlı olabilecek hiçbir unsur bulunmaz. Bu sayede gönül rahatlığıyla çocuklarınız için beğendiğiniz oyuncağı satın alabilirsiniz.

Junoo’da Meli toys oyuncakları, Harry Potter koleksiyonu ve farklı teknolojik ürün skalasında nanopresso gibi ürün seçenekleri bulunur. Birbirinden özel oyuncaklar için her zaman Juno'yu tercih edebilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.