x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm :
HANDL New York - HANDLstick NEON YELLOW Stand Özellikli Telefon Tutucu
HANDL New York HANDLstick NEON YELLOW Stand Özellikli Telefon Tutucu
Hemen Teslim
%20 İNDİRİM
299,00 TL
239,20 TL
HANDL New York - HANDLstick NEON PINK Stand Özellikli Telefon Tutucu
HANDL New York HANDLstick NEON PINK Stand Özellikli Telefon Tutucu
Hemen Teslim
%20 İNDİRİM
299,00 TL
239,20 TL
HANDL New York - HANDLstick NEON ORANGE Stand Özellikli Telefon Tutucu
HANDL New York HANDLstick NEON ORANGE Stand Özellikli Telefon Tutucu
Hemen Teslim
%20 İNDİRİM
299,00 TL
239,20 TL
HANDL New York - HANDLstick NEON BLUE Stand Özellikli Telefon Tutucu
HANDL New York HANDLstick NEON BLUE Stand Özellikli Telefon Tutucu
Hemen Teslim
%20 İNDİRİM
299,00 TL
239,20 TL
HANDL New York - HANDLstick SOLID WHITE Stand Özellikli Telefon Tutucu
HANDL New York HANDLstick SOLID WHITE Stand Özellikli Telefon Tutucu
Hemen Teslim
%20 İNDİRİM
299,00 TL
239,20 TL
HANDL New York - HANDLstick SOLID ROSE GOLD Stand Özellikli Telefon Tutucu YENİ ÜRÜN
HANDL New York - HANDLstick SOLID RED Stand Özellikli Telefon Tutucu YENİ ÜRÜN
HANDL New York HANDLstick SOLID RED Stand Özellikli Telefon Tutucu
Hemen Teslim
%20 İNDİRİM
299,00 TL
239,20 TL

Handl telefon tutacağı son derece kullanışlı bir üründür. Bir telefon tutacağından çok daha fazlasını sunan Handl ürünleri sayesinde telefonunuzun birçok işlevini daha kolay şekilde kullanabilirsiniz. Telefonlarla beraber kullanılan kılıflar; fotoğraf çekme, sabitleme gibi konularda sıkıntı yaşanmasına neden olur. Bunun yanı sıra birçok kılıf telefonunuzun elinizden kayıp düşmesine de neden olabilir

Telefon standı olarak ekstra bir ürün kullanmak da biraz zahmetli olabilir. Her fotoğraf çekmek istediğinizde yanınızda bir stand taşımak zordur. Standlı telefon tutucu satın alarak farklı özelliklere aynı anda ulaşabilir ve kullanabilirsiniz. Üstelik tüm Handl modelleri kullanışlı yapılarının yanı sıra şık bir tasarıma da sahiptir. Son derece özel bir tasarıma sahip ürünler sayesinde telefonunuzu etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.

Handl Telefon Tutucu Modelleri

Telefon aksesuarı olarak son derece şık bir seçenek olan Handl modelleri, rengârenk bir yapıya sahiptir. Hem kadınlara hem erkeklere hitap eden modeller sayesinde şık bir duruş sergileyen bir aksesuara sahip olursunuz. Rengârenk telefon tutucu modellerinin desenli seçenekleri de vardır. Kamuflaj, mermer, sim gibi farklı desen seçenekleri sayesinde birebir size hitap eden bir alternatif bulabilirsiniz.

Popsocket seçenekleri sadece tutucu olmanın ötesinde fonksiyonlara sahiptir. Handl telefon tutamacı seçenekleri telefonunuzun güvenliği açısından da önemlidir. Cihazınızın elinizden kaymasını engelleyen modeller ile düşme, kırılma gibi sorunları da önleme şansınız doğar. Telefon parmak tutucu ergonomik tasarımıyla da dikkat çeker. Eliniz en uzun süreli kullanımlarda bile rahat eder.

Handl Telefon Tutucu Özellikleri

Handl ürünlerinin özellikleri arasında birçok detaydan bahsetmek mümkündür. Öncelikle tutucuyu cihazınıza son derece kolay şekilde monte edebilirsiniz. Montaj aşamasını tamamladıktan sonra tutucu yerinden çıkmaz ve sorunsuz bir şekilde kullanılır. Sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olan tutacaklar, kırılmaz ve yerinden çıkmaz.

Popsocketleri stand olarak kullanabilirsiniz. Video izlerken, fotoğraf çekerken tutucunun stand ayağını açık pozisyona getirebilirsiniz. Dönebilir ayak yapısı sayesinde ister dikey ister yatay pozisyonda standı kullanma şansınız vardır. Standla işiniz bittiğinde kapalı pozisyona getirebilir ve tekrar tutucu olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Handl Telefon Tutucu Kullanımı

Telefon tutucu aparat fotoğraf çekimlerinde size avantaj sağlar.  Sabitlemeyi kolaylaştıran aparat sayesinde çekimleriniz, daha pürüzsüz ve net olur. Kullanım sırasında cihazınızı elinizde tutmak istemezseniz bilgisayarınızın üzerine yerleştirerek kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra bir masanın üzerinde de standı sabitleme şansınız vardır.

Sabitleme özelliği sayesinde görüntülü görüşmelerinizi de rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu sayede sürekli telefonu elinizde tutmanıza gerek kalmaz. Her zaman konforlu bir kullanım için Handl ürünlerini doğru şekilde cihazınıza takmalısınız. Üzerindeki şeffaf kısmı kaldırdıktan sonra tutacağı cihazınızın arka kısmına yapıştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra ürünleri kılıfa yapıştırarak da kullanma şansınız vardır. Böylece cihazınızı daha fazla koruma altına alabilirsiniz.

Hangi Handl Telefon Tutacağını Almalıyım?

Handl telefon tutacağı seçenekleri arasından telefon ya da kılıf rengine uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sevdiğiniz renk ve desenlere göre de seçim yapma şansınız vardır. Tamamen zevkinize uygun bir seçim yapabilir ya da uyumlu renklere göre karar verebilirsiniz. Birden fazla telefon kullanıyorsanız aynı anda farklı modeller satın alabilirsiniz. Böylece her cihaza özel bir seçim yapma şansınız olur.

Şık ve kullanışlı modeller bulunduğunuz her ortamda size avantaj sağlar. İstediğiniz her an tutacağın sabitlemeyi kolaylaştıran yapısından yararlanabilir ve en güzel kareleri yakalayabilirsiniz. Şık tasarımlı popsocketler şıklığınıza şıklık katar. Led gözlük, led maske ve Govee ışıklı paneller de Junoo’dan sahip olabilecekleriniz arasındadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.