x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm :

Arcade1up oyun severler, şimdi Junoo’da toplanıyor.

Retro oyun konsolu, son yıllarda tekrar canlanan arcade oyunları ve klasik video oyunları sizleri de bu heyecana ortak olmaya davet ediyor. Junoo’ nun farkı ise nostalji atari makinası, jetonlu atari makinası, ev arcade, ofis arcade ve lisanslı oyun konsolu gibi birçok eğlence seçeneğini sizlerle tek bir adreste buluşturmasıdır.

Günümüzün gelişen teknolojileri ile oyun dünyası, gerçekçi özelliklere sahip yeni oyunlarla farklı bir boyut kazanmaya başladı. Gün geçtikçe hızla artan oyun tutkunlarının sayısı, oyun dünyasında birçok gelişmelere ön ayak oldu. Oyun tutkunlarının gerçekçi özelliklere sahip oyunları oynarken ileri seviye oyun deneyimi yaşamaları için oyun konsolları tasarlandı. Arcede1up lisanslı oyun konsolu, oyuncuların Televizyon, bilgisayar, telefon gibi teknolojik aletlerle oynayabildiği oyun keyfini iki katına çıkarmak için kullandıkları multimedya oyun cihazlarıdır. Temeli atarilere dayanan bu cihazlar masaüstü, sehpalı oyun konsolu gibi çeşitleri ile gün geçtikçe değişmeye ve gelişmeye devam ediyor. Siz de Junoo üzerinden dilediğiniz konsolu seçebilirsiniz.

Junoo ile Eğlenceye Ortak Olun

Arcade, lisanslı retro oyun konsollarını ortamlara taşıyan yüksek kaliteli oyun deneyimlerini sizlere sunuyor. Arcade oyun konsolu, özel temalı birçok oyunu bir arada bulunduruyor.

Ev oyun konsolu ve diğer birçok model tasarımı, nostaljik arcade oyunlarının orijinal grafik ve görsellerini yansıtacak şekilde hazırlanmıştır. Kontrol paneli üzerindeki düzenlemeler, orijinal arcade oyunlarının aynısıdır. Bu özelliği sayesinde çocukluk heyecanınız yeniden gün yüzüne çıkacak.

Arcade1up eğlenceli oyunlar sunmanın yanı sıra, ev dekorasyonuna da harika bir dokunuş sağlar. Arcade oyun konsolu vintage görünüme sahip olup evinizde nostaljik bir hava esmesine sebep olacak.

Arcade 1Up Oyun Konsolu Modelleri

Her geçen gün ivme kazanan teknoloji ile birlikte pek çok alanda olduğu gibi oyun alanında da birçok gelişme yaşanmaya başladı. Özellikle son yıllarda oyun sektöründe hızlı bir değişim yaşanıyor. Her geçen gün oyun severlerin sayısının artması ile birlikte oyun aksesuarlarına olan ilgi de hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor. Oyun konsolu üreten firmalar değişen teknolojilere ayak uydurmak ve oyun severlerin beklentilerine cevap verebilmek için kendilerini yenilemeye devam ediyor. Arcade1up oyun konsolu kullanıcılarının oyunu daha geniş alanda görmesi ve bu sayede oyuna daha hakim olabilmesi için birbirinden farklı alternatifler ortaya çıktı. Kullanıcı oyun konsolları üzerinden oyun oynarken oyun arkadaşları ile iletişimine de devam edebiliyor. Oyuncuların oyun oynama zevklerini en üst seviyede yaşamalarını sağlayan arcade oyun konsolu gibi konsol çeşitleri birçok oyuncunun favorileri arasında yer alıyor. Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan oyun konsollarının üretilen ürüne göre sağladığı teknik özellikler de farklılık gösteriyor. Kullanıcının beklentisine göre imkanlar sunan modeller genel anlamda kullanıcının taleplerini karşılar niteliktedir.

Oyun konsol modelleri, çocukluk mutluluğunuzu orijinal görünümüyle sizlere sunuyor. Siz eğlencenin tadını çıkarırken yeni nesiller de bu heyecana ortak oluyor.

Atari makinesi, 70 ve 80' lerin nostalji kokan klasik video oyunlarını içeren oyun konsoludur. Atari makinası, orijinal oyunların yanında birçok seçeneği sunan farklı modeller içerir. Jetonlu atari makinesi, ev atari ya da girişimci mekânlarınıza özel olarak tasarlanır. Junoo Toys&Gaddets ise en özel tasarımları sizlerle buluşturuyor.

Ofis arcade, iş yerlerinizi renklendirmek için tasarlanır. Atari oyun konsolu sayesinde, çalışanlara özel mola anları sunulur. Stresten uzak ve gülümseyen çalışanlar ile verimli günler sizi bekler.

Oyun Konsolları Ne Amaçla Kullanılır?

Packman oyun konsolu kullanıcılarına ileri derecede oyun deneyimi yaşatır. Dokunmatik geri bildirim özelliğine sahip olan modeller sayesinde kullanıcılar oyundaki hareketleri hissedebilir. Oyun severlerin keyifli ve konforlu bir oyun deneyimi yaşamasını sağlayan konsollar, oyunlarda hareketleri daha seri ve hızlı yapmaya yarıyor. Oyun konsolları ergonomik bir tasarıma sahip oldukları için kullanıcıya pek çok işlev sağlıyor. Özellikle telefon nostaljik oyun konsolu çeşitleri kullanıcının bilek ağrısı gibi sorunlarla karşılaşmaması için oldukça kullanışlı ürünlerden biridir.

Oyun Konsolları Nasıl Kullanılıyor?

Oyun konsolları farklı teknolojik cihazla kullanılabilir. Kablolu olan konsol modellerinde USB sayesinde bağlantı sağlandığı için konsolun kullanımı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. Kablosuz masaüstü oyun konsolu modelleri ise cihazlara bluetooth sayesinde bağlanır. Cihaz ile konsolun eşleştirilmesinin yapılması yeterlidir. Bunun için konsolunuz ile gelen kullanım kılavuzundan yardım alabilirsiniz. Eşleştirme işlemini yaptıktan sonra konsolda güncelleme olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir.  Bunun için bazı adımları takip ederek güncelleme kontrolü yapabilirsiniz. Bu aşamaları gerçekleştirdikten sonra konsol kullanıma hazır hale gelir.

Oyun Konsolu Seçimini Nasıl Yapmalısınız?

Oyun konsolu seçiminde en önemli nokta oyun severin oyun konsolundan beklediği performans özelliklerini belirlemesidir. Örneğin eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamak isteyenler için ideal bir ürün olan bir konsol modeli, başka biri için yeterli olmayabilir. Çevrimiçi oyun oynama, çoklu oyuncu ile oynama, video ve müzik imkanı gibi özelliklere sahip olan konsollar birçok oyun severin ilk tercihlerindendir. Sadece çocuğunun oynayacağı bir konsola ihtiyacı olanlar, oldukça basit bir ara yüze sahip olan oyun konsolları içinden seçim yapabilir. Yoğun grafiklere sahip olan, hızlı ve tempolu oyunları seven kullanıcılar için büyük oyun makinesi gibi seçenekler değerlendirilebilir. Hareket halinde oyun oynamaktan hoşlananlar ve sık sık seyahat edenler için switch konsollar oldukça idealdir. Geniş ekranda en iyi efekt ve görseller ile oyun deneyimi yaşamak isteyenler için televizyona bağlanan sehpalı oyun konsolu modelleri isabetli bir seçim olacaktır. JUNOO üzerinden siz de Arcede1up ile Gravastar, led maske, led gözlük, Retr-oh ürünlerine kolayca ulaşabilir ve siparişinizi en uygun fiyatlarla oluşturabilirsiniz.

Arcade 1Up Oyun Konsolu Nereden Alınır?

Oyun konsolu satın alırken öncelikle kendinizi iyi tanımalı ve değerlendirmelisiniz. Kullanıcının oyun oynamaya sıklığı ve oyun seçimleri satın alacağı konsol modelini belirlemesinde oldukça önemlidir. Sık oyun oynamayan kullanıcılar daha profesyonel ürünler yerine ekonomik ürünlere yönelebilir. Pek çok marka oldukça geniş bir ürün yelpazesinde oyuncu ile konsolları buluşturur. Nostaljik oyun konsolu, masaüstü, sehpalı konsollar özellikle sık oyun oynayanların tercihlerdir. Cihazın dayanıklı ve kalite olması da dikkat edilmesi gereken oldukça önemli noktalardan biridir. Konsolunuzu almadan önce ne amaçla kullanılacağınıza dair karar vermeli ve daha sonra alacağınız konsol hakkında araştırma yapmanız gerekir. Kullanım amacınızı belirledikten sonra ürünü evde mi dışarıda mı kullanacağınıza dair kararınızı netleştirdikten sonra satın alma adımına geçmelisiniz.

Arcade1up lisanslı retro oyun konsolları sunan markamız, birçok klasik oyun seçeneğini sizlere sunar. Özellikle, Mortal Kombat oyun konsolu, Ninja Turtles oyun konsolu, Galaga oyun konsolu, Street Fighter oyun konsolu ve Pacman oyun konsolu gibi merakınızı cezbedecek birçok seçenek, kategorimizde sizleri bekliyor.

Arcade retro oyun konsolu, masaüstü, büyük konsol gibi birçok seçeneği bir arada bulabileceğiniz JUNO sizi birbirinden uygun fiyat seçenekleri ile bir araya getiriyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.