x
sadsad x
asdasd

Arcade1Up (WiFi) Capcom Legacy Street Fighter Lisanslı Oyun Konsolu Yoga Flame Edition

37.950,00 TL
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava! Yorum Ekle

Arcade Retro oyun konsol makinelerinde bir ilk: WiFi ile çevrimiçi rekabet! Şimdi arkadaşlarına ya da dünyanın herhangi yerindeki birine meydan okuyabilirsiniz!

Kolayca monte edilen Arcade1Up oyun makineleri, ailenizin oyun odasında, hobi odasında veya ofisinizde nostaljik oyun konsolu deneyimleri sağlar. Gezinmesi kolay ekran menüleri ile istediğiniz oyuna geçiş yapabilirsiniz. WiFi LIVE özelliği ile yüksek puanlarınızın çevrimiçi lider tablolarında yer almasını sağlayın.

Arcade1Up (WiFi) Capcom Legacy Street Fighter Lisanslı Oyun Konsolu Yoga Flame Edition 14 oyun içerir:

 • King of Dragons
 • Strider
 • Progear
 • Battle Circuit
 • Street Fighter II: CE
 • Street Fighter II: HF
 • Super SF2 Turbo
 • Super Puzzle Fighter
 • Saturday Night Slam Masters
 • Capcom Sports Club
 • Final Fight
 • Giga Wing
 • Captain Commando
 • Armored Warriors

Hafta içi saat 14:00’e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda! Saat 14:00’ten sonra verilen siparişleriniz ertesi iş günü kargoda!

Hafta içi saat 16:00’ya kadar verilen İstanbul içi siparişleriniz motorlu kurye seçeneği ile 3 saatte kapınızda!Paylaş:
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Ürün Özellikleri:

 • Wifi özelliği içerir. Aylık abonelik gerektirmez.
 • Udon sanatçıları Joe Ng ve Genzo'nun özel yan panel tasarımı yapılmıştır.
 • Yükseltici sehpa içerir.
 • Aydınlatma içerir.
 • 14 oyun içerir.

Montajlı Boyutlar: 52,07 cm (E) x 50,16 cm (G) x 154,17 cm (Y)

Kutu Boyutları: 17,78 cm (E) x 60,96 cm (G) x 121,28 cm (Y)

Ağırlık: 31.29 kg

STREET FIGHTER™ II TURBO: HYPER FIGHTING ©CAPCOM U.S.A. INC. 1994, 2018 ALL RIGHTS RESERVED. SUPER STREET FIGHTER™ II TURBO ©CAPCOM U.S.A. INC. 1994, 2018 ALL RIGHTS RESERVED. STREET FIGHTER™ II CHAMPIONSHIP EDITION ©CAPCOM U.S.A. INC. 1992, 2018 ALL RIGHTS RESERVED. KING OF DRAGONS™ ©CAPCOM CO., LTD. 1991 ALL RIGHTS RESERVED. STREET FIGHTER™©CAPCOM CO., LTD. 1989, 2018 ALL RIGHTS RESERVED. Progear ©CAPCOM CO., LTD. 2001 ALL RIGHTS RESERVED. Battle Circuit ©CAPCOM CO., LTD. 1997 ALL RIGHTS RESERVED. Super Puzzle Fighter II Turbo™ ©CAPCOM CO., LTD. 1996, ©CAPCOM U.S.A., INC. 1996 ALL RIGHTS RESERVED. Saturday Night Slam Masters ©CAPCOM CO., LTD. 1993 ALL RIGHTS RESERVED. Capcom Sports Club ©CAPCOM CO., LTD. 1997 ALL RIGHTS RESERVED. Giga Wing ©CAPCOM CO., LTD. 1999 ALL RIGHTS RESERVED. Armored Warriors ©CAPCOM CO., LTD. 1994 ALL RIGHTS RESERVED. Captain Commando™©CAPCOM CO., LTD. 1991 ALL RIGHTS RESERVED. FINAL FIGHT® ©CAPCOM U.S.A., INC 1989, 2018 ALL RIGHTS

TESLİMAT & İADE KOŞULLARI

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Cumartesi, pazar, bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Junoo E-Ticaret Limited Şirketi garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Junoo E-Ticaret Limited Şirketi on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa birden fazla tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

İade Koşulları

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 14 gün içinde hiçbir sebep göstermek zorunda olmaksızın cayma hakkına sahiptir.

Ancak, yılbaşı, bayramlar, anneler günü gibi belirli günlere yönelik ALICI’ya özel olarak hazırlanan, satışa sunulan ve/veya ithal edilen ürünlerde, kampanya ve promosyon ürünlerinde ürünün iadesi alınamamakta; ALICI bu şartları kabul ederek alışverişini gerçekleştirmektedir.

Cayma hakkının kullanılması için 14 günlük süre içinde SATICI’ya Junoo.Com iade formları veya eposta ile bildirimde bulunulması ve ürünün 6. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde,

a) 3. kişiye veya ALICI’ya teslim edilen ürünün faturası ibraz edilmelidir. (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır)

b) İade formu,

c) 14 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasını takip eden 10 gün içinde ürün bedeli ALICI’ya iade edilir. Tekrar satılamayacak durumda olan ürünler iade alınmaz.

Cayma hakkı nedeniyle iade edilen ürünün kargo bedeli yurtiçi siparişlerinde SATICI tarafından yurtdışı siparişlerinde ALICI tarafından karşılanacaktır. SATICI ürün satarken ALICI'dan tahsil ettiği kargo ücretini iade etmez.

Ürün SATICI’ya iade edilirken, ürünün teslimi sırasında ALICI’ya ibraz edilmiş olan orijinal faturanın da (muhasebe kayıtlarımızda tutarlılığı sağlamak amacıyla) iade edilmesi gerekmekte olup faturanın ürünle birlikte ya da en geç ürünün gönderilmesinden itibaren 5 gün içerisinde SATICI’ya gönderilmemesi durumunda iade işlemi gerçekleştirilmeyecek, ürün aynı şekilde karşı ödemeli olarak ALICI’ya geri gönderilecektir. Ürünle beraber iade edilecek olan faturanın üzerine de “iade faturasıdır” ibaresi yazılıp ALICI tarafından imzalanacaktır.

İade hakkı kullanılamayacak ürünler

Niteliği itibarıyla; tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

ÖDEME SEÇENEKLERİ
KULLANICI YORUMLARI
Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.