x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm :
SKYMEE - Owl Robot İnteraktif Evcil Hayvan Oyuncağı YENİ ÜRÜN
SKYMEE Owl Robot İnteraktif Evcil Hayvan Oyuncağı
Hemen Teslim
%10 İNDİRİM
6.999,00 TL
6.299,10 TL
SKYMEE - Fury Bone İnteraktif Akıllı Evcil Hayvan Oyuncağı YENİ ÜRÜN
SKYMEE Fury Bone İnteraktif Akıllı Evcil Hayvan Oyuncağı
Hemen Teslim
%10 İNDİRİM
2.499,00 TL
2.249,10 TL
SKYMEE - Petalk AI II Evcil Hayvan Kamerası YENİ ÜRÜN
SKYMEE Petalk AI II Evcil Hayvan Kamerası
Hemen Teslim
%10 İNDİRİM
4.999,00 TL
4.499,10 TL

Teknolojik gelişmeler evcil hayvanlar için birçok ürünün üretilmesini sağlamaktadır. Evcil hayvan robotu modelleri, ev ortamındaki hayvanların rahat etmesini sağlar. Evcil hayvanlarınızın yaşam kalitesini artırmanız için robotlar önemlidir. Junoo, ürün tercihleriniz için size seçenekler sunmaktadır.

Akıllı Mama Kabı

Akıllı mama kapları, otomatik biçimde çalışır. İçerisindeki mamayı belli saat aralıklarında kaba boşaltır. Böylece evcil hayvanınız düzenli biçimde beslenebilir. Dışarıda vakit geçirdiğiniz dönemlerde mama koyma derdi yaşamazsınız. Gün içerisinde mamanın düzenli bir şekilde dağıtılması dengeli beslenme şeklini beraberinde getirir.

Sevimli dostlarınızın beslenme alışkanlığı edinmesi için otomatik mama kaplarını tercih edebilirsiniz. 6 litrelik kapasiteye sahip olan mama kabında kamera bulunmaktadır. Uygulama kullanarak evcil hayvanınızın beslenme şeklini belirleyebilirsiniz. Uygulama üzerinden evcil hayvanınızın özelliklerini girmeniz halinde gereken beslenme biçimini kolayca belirlemeniz mümkündür. Evcil hayvanınızın daha sağlıklı beslenmesi için gerekli talimatları oluşturabilirsiniz. Akıllı mama kabı kolay kullanıma sahiptir.  

Cihazdaki kamera gece görüşüne sahiptir. Kamera sayesinde evcil hayvanınızı her zaman takip etmeniz mümkündür. Uygulama sayesinde kolayca takip sağlayabilirsiniz.

Konuşma özelliği sayesinde merhaba diyebilir ve hayvanınızı dinleyebilirsiniz. Gün içerisinde yaptığı aktivitelere göre kolayca kontrol gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonunuzda bunun için kullanmanız gereken uygulama vardır. Anlık olarak tüm verilere ulaşabilirsiniz. Tüm verilerinizi sosyal platformlarda paylaşma imkânına sahipsiniz.

İnteraktif Evcil Hayvan Oyuncağı

Evcil hayvanınız için kaliteli bir yaşam alanı oluşturmanız gerekir. Evcil hayvanınızın yapısına uygun biçimde oyunlar seçebilirsiniz. İnteraktif özelliğe sahip oyuncak sayesinde evcil hayvanınız saklambaç oynayabilir. Oyuncak, onu saklandığı yerde bulabilir. Oyuncak ev içerisinde gezinme özelliğiyle çalışır. Ücretsiz olan SKYMEE uygulamasını kullanarak evcil hayvanınızın yerini tespit edebilirsiniz.

Oyuncakta yer alan kamera full HD özelliğe sahiptir. Gece görüşü sayesinde 7/24 oyun oynayabilir ve evcil hayvanınıza vakit ayırabilirsiniz. 4 kat yakınlaştırma sayesinde en kuytu alanları dahi gözlemleyebilirsiniz. Oyunun keyfini daha iyi çıkartabilirsiniz. Hayvanınızın motivasyonunu sağlamak için ödül maması özelliğini kullanabilirsiniz. Cihazdaki hoparlör ve mikrofon sayesinde iletişim kurabilirsiniz. Akıllı hayvan oyuncağı, evcil hayvanınızla geçirdiğiniz vakti daha verimli ve renkli hale getirir.

Evcil Hayvan Kamerası

Gün içerisinde evcil hayvanınızın nasıl olduğunu merak edebilirsiniz. Doğru biçimde takip edebilmeniz için kameraya ihtiyacınız vardır. Evcil hayvanınızın takibini yapabilmeniz için üretilen kameraları tercih edebilirsiniz. Junoo.com, en iyi ürünü bulmanızı sağlar. Kamera ev içerisinde gezinebilme özelliğine sahiptir. Ödül maması sayesinde hayvanınızın tatmin olmasını sağlayabilirsiniz.

Kameranın gece görüş özelliği bulunmaktadır. Her zaman kontrol sağlamanız mümkün olur. Hareket alarmı sayesinde cep telefonunuza bildirim gelecektir. 180 derece dönebilen kamera size her alanı görmeniz için imkan sunar.

Uygulama üzerinden konuşma butonunu aktifleştirebilirsiniz. Evcil hayvanınızla iletişime geçerek güvende olduğunu hissettirebilirsiniz.  Kamera cihazında bulunan hoparlör, onu duymanıza olanak tanır. Köpek kamerası kullanmanız, daha rahat ve evcil hayvanınızdan haberdar olmanızı sağlar.

Juno, birbirinden farklı özelliklere sahip teknolojik cihazları inceleyebileceğiniz bir web sitesidir. İhtiyacınıza yönelik led maske, retr-oh oyuncaklar, harry potter lisanslı ürünleri gibi birçok ürünü sitemizde bulabilir ve dilediğiniz biçimde alışverişinizi yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.