x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm :
SKYMEE - Owl Robot İnteraktif Evcil Hayvan Oyuncağı YENİ ÜRÜN
SKYMEE Owl Robot İnteraktif Evcil Hayvan Oyuncağı
Hemen Teslim
%10 İNDİRİM
6.999,00 TL
6.299,10 TL
SKYMEE - Fury Bone İnteraktif Akıllı Evcil Hayvan Oyuncağı YENİ ÜRÜN
SKYMEE Fury Bone İnteraktif Akıllı Evcil Hayvan Oyuncağı
Hemen Teslim
%10 İNDİRİM
2.499,00 TL
2.249,10 TL
SKYMEE - Petalk AI II Evcil Hayvan Kamerası YENİ ÜRÜN
SKYMEE Petalk AI II Evcil Hayvan Kamerası
Hemen Teslim
%10 İNDİRİM
4.999,00 TL
4.499,10 TL

Teknolojik gelişmeler evcil hayvanlar için birçok ürünün üretilmesini sağlamaktadır. Evcil hayvan robotu modelleri, ev ortamındaki hayvanların rahat etmesini sağlar. Evcil hayvanlarınızın yaşam kalitesini artırmanız için robotlar önemlidir. Junoo, ürün tercihleriniz için size seçenekler sunmaktadır.

Evcil hayvan beslemek, hemen herkesi yalnızlıktan kurtaran, başka canlıları anlamaya yardımcı olan, onlarla bağ kurmayı sağlayan en keyifli ancak bir o kadar da zahmetli süreçlerdendir. Fakat teknolojinin durmadan ileriye dönük gelişiyor olması, yaşamın her alanında daha teknolojik, pratik yaşamı daha kolaylaştırıcı tasarımların üretilmesine olanak sağlamaktadır.

Son dönemlerde özellikle çalışan ve sık sık seyahat etmek zorunda kalan bireyler tarafından tercih edilen, akıllı mama kabı, akıllı su kabı, robot evcil hayvan oyuncağı, cep telefonu kontrollü mama kabı gibi hem evcil hayvan sahiplerini hem de evcil hayvan dostlarımızın yaşamını kolaylaştırıcı ürünler, son teknoloji ile hayatımıza karışmaya başlamıştır. Yaşamı bizler için de evcil dostlarımız için de kolaylaştıran bu akıllı cihazlar nelerdir?

Hayvanlar İçin Tasarlanan Akıllı Cihazlar Nelerdir?

Özellikle çalışma hayatı içerisinde olan ya da seyahat etmek zorunda kalan, evcil hayvan besleyicilere yardımcı olan teknolojik tasarımlar, mama kabından tutun da oyuncak ürünlerine kadar, geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır.

Siz yokken, dostunuzun yemek ihtiyacını gidermek üzere, sağlıklı beslenme planı ile tasarlanan otomatik mama kabı, su ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanan otomatik su pınarı, yalnızlığını gidereceği robot hayvan oyuncak, uzakta dahi olsanız, günlerce ya da saatlerce yanında bulunamayacağınız zaman dilimlerinde evcil dostunuzu gözlemleyebileceğiniz evcil hayvan kamerası… Çok gelişmiş özellikler ile donanımlandırılmış daha pek çok akıllı cihazlardan söz edebiliriz. Oldukça işlevsel, kolaylaştırıcı ve eğlenceli niteliklerle sizlere sunulan bu cihazlar sayesinde, dostlarınızdan uzakta dahi olsanız, onlar için endişelerinizi büyük ölçüde azaltacak, bir tık daha rahat edeceksiniz.

Akıllı Evcil Hayvan Ürünleri Nereden Alınmalı?

Farklı özelliklerdeki evcil hayvan robotlarını, teknolojik ürün kategorisinde gönül rahatlığı ile temin edebileceğiniz alışveriş noktası olarak Junoo’yu tercih edebilirsiniz. Junoo, hayat içerisinde ihtiyaç duyulan ürünleri, değişen zamanın ve teknolojinin avantajları ve pratiği ile yeniden tasarlayarak, çok daha donanımlı ve ileri fonksiyonlu olarak kullanıcılara sunmaktadır.

Alışılmış standardın neredeyse ötesinde niteliklerle tasarlanan ürünlerle sosyal yaşamı destekleyen, pratik kullanım sağlayan tasarımları sunan Junoo, özellikle Skymee ürünleri ile hem hayvan dostlarımızın hem de sizlerin memnun kalacağı ve tercih edeceği tasarımları sunmaktadır.

Skymee Evcil Hayvan Robot Ürün Özellikleri Nelerdir?

Evcil hayvan robot ürünleri, en temelde hayvan dostlarınızın rahat etmesini, huzurlu ve güvenli zaman geçirmesini sağlayan içeriklere ve amaca sahiptir. Skymee evcil hayvan robot tasarımlarından Skymee Feeder Akıllı Mama Kabı, Petalk All II Evcil Hayvan Kamerası, Skymee Owl Robot oyuncak otomatik su kabı, gibi ürünler, hem sizi hem de dostlarınızı rahat ettirecek seçeneklerdendir.

Akıllı Mama Kabı

Akıllı mama kapları, otomatik biçimde çalışır. İçerisindeki mamayı belli saat aralıklarında kaba boşaltır. Böylece evcil hayvanınız düzenli biçimde beslenebilir. Dışarıda vakit geçirdiğiniz dönemlerde mama koyma derdi yaşamazsınız. Gün içerisinde mamanın düzenli bir şekilde dağıtılması dengeli beslenme şeklini beraberinde getirir.

Sevimli dostlarınızın beslenme alışkanlığı edinmesi için otomatik mama kaplarını tercih edebilirsiniz. 6 litrelik kapasiteye sahip olan mama kabında kamera bulunmaktadır. Uygulama kullanarak evcil hayvanınızın beslenme şeklini belirleyebilirsiniz. Uygulama üzerinden evcil hayvanınızın özelliklerini girmeniz halinde gereken beslenme biçimini kolayca belirlemeniz mümkündür. Evcil hayvanınızın daha sağlıklı beslenmesi için gerekli talimatları oluşturabilirsiniz. Akıllı mama kabı kolay kullanıma sahiptir.  

Cihazdaki kamera gece görüşüne sahiptir. Kamera sayesinde evcil hayvanınızı her zaman takip etmeniz mümkündür. Uygulama sayesinde kolayca takip sağlayabilirsiniz.

Konuşma özelliği sayesinde merhaba diyebilir ve hayvanınızı dinleyebilirsiniz. Gün içerisinde yaptığı aktivitelere göre kolayca kontrol gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonunuzda bunun için kullanmanız gereken uygulama vardır. Anlık olarak tüm verilere ulaşabilirsiniz. Tüm verilerinizi sosyal platformlarda paylaşma imkânına sahipsiniz.

İsterseniz evde ya da seyahatte olduğunuz vakitler gibi dışarıda olduğunuz zamanlarda, dostunuzun mama ihtiyacını, günlük verilmesi gereken oranlarda ve ideal zamanlarda vererek düzenli beslenme alışkanlığı sunan kameralı mama kabı sayesinde, dostunuzun düzenli aralıklarla dengeli ve yeterli beslenmesini sağlayabilirsiniz

İnteraktif Evcil Hayvan Oyuncağı

Evcil hayvanınız için kaliteli bir yaşam alanı oluşturmanız gerekir. Evcil hayvanınızın yapısına uygun biçimde oyunlar seçebilirsiniz. İnteraktif özelliğe sahip oyuncak sayesinde evcil hayvanınız saklambaç oynayabilir. Oyuncak, onu saklandığı yerde bulabilir. Oyuncak ev içerisinde gezinme özelliğiyle çalışır. Ücretsiz olan SKYMEE uygulamasını kullanarak evcil hayvanınızın yerini tespit edebilirsiniz.

Oyuncakta yer alan kamera full HD özelliğe sahiptir. Gece görüşü sayesinde 7/24 oyun oynayabilir ve evcil hayvanınıza vakit ayırabilirsiniz. 4 kat yakınlaştırma sayesinde en kuytu alanları dahi gözlemleyebilirsiniz. Oyunun keyfini daha iyi çıkartabilirsiniz. Hayvanınızın motivasyonunu sağlamak için ödül maması özelliğini kullanabilirsiniz. Cihazdaki hoparlör ve mikrofon sayesinde iletişim kurabilirsiniz. Akıllı hayvan oyuncağı, evcil hayvanınızla geçirdiğiniz vakti daha verimli ve renkli hale getirir.

İnteraktif evcil hayvan oyuncağı, içerisinde bulunan hoparlör ve mikrofon sayesinde iletişim kurabilmenizi sağlamaktadır. Kamera sistemi, onu gözlemleyebilmenizde tüm gün destek olacak özelliktedir.

Siz olun ya da olmayın dostlarınızın kaliteli vakit geçirmesini sağlayabileceğiniz Skymee evcil hayvan robot ürünleri için Junoo’yu ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan tasarımları uygun fiyatlar ve dilediğiniz modellerle tercih edebilirsiniz.

Evcil Hayvan Kamerası

Gün içerisinde evcil hayvanınızın nasıl olduğunu merak edebilirsiniz. Doğru biçimde takip edebilmeniz için kameraya ihtiyacınız vardır. Evcil hayvanınızın takibini yapabilmeniz için üretilen evcil hayvan kamera çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Junoo.com, en iyi ürünü bulmanızı sağlar. Kamera ev içerisinde gezinebilme özelliğine sahiptir. Ödül maması sayesinde hayvanınızın tatmin olmasını sağlayabilirsiniz.

Kameranın gece görüş özelliği bulunmaktadır. Her zaman kontrol sağlamanız mümkün olur. Hareket alarmı sayesinde cep telefonunuza bildirim gelecektir. 180 derece dönebilen kamera size her alanı görmeniz için imkan sunar.

Uygulama üzerinden konuşma butonunu aktifleştirebilirsiniz. Evcil hayvanınızla iletişime geçerek güvende olduğunu hissettirebilirsiniz.  Kamera cihazında bulunan hoparlör, onu duymanıza olanak tanır. Köpek kamerası kullanmanız, daha rahat ve evcil hayvanınızdan haberdar olmanızı sağlar.

Bu ürün ile siz evde yokken bile dostunuza varlığınızı hissettirebilirsiniz. Skymee ücretsiz uygulaması ile ödül maması oyununu oynayabilir, onun mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Kamera sayesinde bulunduğu alanı kontrol edebilir, günün her saati onu gözlemleyebilirsiniz.

Juno, birbirinden farklı özelliklere sahip teknolojik cihazları inceleyebileceğiniz bir web sitesidir. İhtiyacınıza yönelik led maske, retr-oh oyuncaklar, harry potter lisanslı ürünleri gibi birçok ürünü sitemizde bulabilir ve dilediğiniz biçimde alışverişinizi yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.