x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm :

 Logiblocs ile çocuklar, elektronik devreleri heyecanlı bir şekilde oluştururken, aynı zamanda bilgilenecek. Çocukların gelişimi için tavsiye edebileceğimiz Logiblocs modelleri, 2018 yılında Red Dot Tasarım Ödülü tarafından Best of the best ödülünün de sahibi.

Spy Tech seti ile çocuklarınızın gelişimine tanık olun

Küçük yaştaki mucitleri heyecanlandıracak bir set olan Logiblocs, içerdiği elektronik devre yapım konsepti ile birçok farklı projenin yapılmasına olanak tanıyor. Mesaj kutusu, kapı zili, kumbara koruyucusu ve hırsız alarmı gibi projeler geliştirilebilen Spy Tech seti, Logiblocs eğitici oyuncak setleri içerisinde en sevilen ürünlerden. Kolay bir şekilde birleştirilebilen devre parçaları ile çocukların kendini geliştirmesi için özel düşünülmüş Spy Tech, hata yapmaya izin vermeyen, deneyerek öğrenme mantığına sahip, kullanımı kolay ve son derece eğitici bir set.

Küçük mucitler Alarm Tech setini çok sevecek

Elektrik devresi oyunu modelleri içinde, Alarm Tech serisi alarm odaklı farklı projelerin geliştirilmesine olanak tanıyan özel bir oyun. Çocukların hırsız alarmı ya da dedektörü, su sinyali ve mors alfabesi makinesi gibi özel projeleri geliştirebileceği Alarm Tech seti, eğitici çocuk oyunları içerisinde öne çıkan bir model. Yaratıcılığı ve hayal gücünü geliştirirken, teknik düşünme kapasitesini henüz küçük yaşlarda çocuklara kazandıran oyun, farklı proje ve uygulamaların geliştirilmesine olanak tanıyor. Kolay bir şekilde birleştirilebilen Logiblocs devreleri, eğitici çocuk oyunları arayan ebeveynlerin incelemesi gereken, kaliteli bir konsepte sahip.

Smart Circuit seti ile yağmur ve metal dedektörü oluşturun

Logiblocs devreleri, birbirinden farklı temalarda uygulama ve proje geliştirilmesini sağlıyor. Bu setlerden biri olan Smart Circuit seti, metal ve yağmur dedektörü gibi uygulamaların çocuklar tarafından kolay bir şekilde geliştirilebilmesini sağlıyor. Logiblocs devrelerini birleştiren çocuklar, bu sayede yaratıcı düşünce kabiliyetini geliştirirken, teknik bakış açısı geliştirmeyi henüz küçük yaşlarda keşfediyor, eğlenirken öğreniyor. Eğitici teknik çocuk oyunları içinde Smart Circuit seti, çocuklarınızın çok seveceği özel bir oyun seti.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.