x
sadsad x
asdasd

LaMetric Time Akıllı Entegre Masaüstü Saat

5.999,00 TL
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava! Yorum Ekle
LaMetric Time birçok yazılım platformu ile haberleşebilen akıllı entegre bir masaüstü saatidir. Instagram, Youtube, Linkedin, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya platformları ile haberleşir ve bu yazılımlardaki takipçi sayınız veya paylaştıklarınızın kaç beğeni aldığı gibi bilgileri otomatik olarak gösterir. Gmail, iCloud, Outlook hesabınız ile de haberleşir ve yeni e-mail geldiğinde sizi uyarır, isterseniz e-mail içeriklerini size kayan yazı olarak gösterir.
Philips Hue ile haberleşip ev aydınlatmalarınızı otomatik hale getirir, aynı zamanda Netatmo ile haberleşip ev sıcaklığınızı otomatik yönetmenizi sağlar.
Twitch ile haberleşip oyun oynarken sizi izleyenler hakkında bilgi verir.
İnternetten yayın yapan tüm radyolar dinleme imkanı sağlar. Saati, hava durumunu ve borsa bilgilerini veya bitcoin güncel değerini istediğiniz formatlarda gösterir.
İnternet sitelerinden güncel haberleri çekip gösterir. Alexa ile haberleşip ona komut göndermenizi sağlar.
Tamamen açık kodlu yazılım ile çalıştığından, LaMetric Developer Websitesi’nden istediğiniz kendi yazılımlarınızı üretmenize ve saate yüklemenize imkan verir.
Lametric Time ile kendi tarzınızı yaratın! Wi-Fi’a bağlanan ve akıllı telefonunuzla eşlenen akıllı saatiniz ile fark yaratmaya hazır olun. App Store ve Play Market'te bulabileceğiniz uygulaması ile yapacağınız ayarlamalar sonucu saatinizi kişiselleştirebilirsiniz.Hafta içi saat 14:00’e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda! Saat 14:00’ten sonra verilen siparişleriniz ertesi iş günü kargoda!

Hafta içi saat 16:00’ya kadar verilen İstanbul içi siparişleriniz motorlu kurye seçeneği ile 3 saatte kapınızda!

appstoredanindirküçük.png (6 KB) googleplaydenindirküçük.png (7 KB)Paylaş:
ÜRÜN AÇIKLAMASI
  • iOS ve Android uyumlu, LaMetric Time uygulaması ile eşleşebilmektedir.
  • LaMetric Time uygulaması İngilizce'dir.
  • Online radyo, Spotify ve Apple Music ile müzik dinleme özelliği vardır.
  • Wi-Fi ve Bluetooth eşleşmesi vardır.
  • Telefonunuza gelen bildirimleri, hava durumunu, etkinliklerinizi, takipçi sayınızı, borsa durumunu ve telefonunuzdan eşlediğiniz diğer bütün uygulamaların bildirimlerini görmenize olanak sağlar.
  • Sonos, Bosch, Thermador, Netatmo, Philips Hue, WeMo, Lifx ve diğer akıllı ev araçları ile uyumludur.
  • Sağ tarafta 37 x 8 beyaz ekranı ve sol tarafta 8 x 8 renkli ekranı bulunmaktadır.
  • Uzunluk: 20.1 x 6.1 x 3.6 cm
  • Ağırlık: 0,223 kg / 0,49 lbs
  • Kutunun içinde LaMetric saat, adaptör, 1,5 metre mikro USB kablosu ve bilgi katalogları bulunmaktadır.
TESLİMAT & İADE KOŞULLARI

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Cumartesi, pazar, bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Junoo E-Ticaret Limited Şirketi garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Junoo E-Ticaret Limited Şirketi on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa birden fazla tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

İade Koşulları

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 14 gün içinde hiçbir sebep göstermek zorunda olmaksızın cayma hakkına sahiptir.

Ancak, yılbaşı, bayramlar, anneler günü gibi belirli günlere yönelik ALICI’ya özel olarak hazırlanan, satışa sunulan ve/veya ithal edilen ürünlerde, kampanya ve promosyon ürünlerinde ürünün iadesi alınamamakta; ALICI bu şartları kabul ederek alışverişini gerçekleştirmektedir.

Cayma hakkının kullanılması için 14 günlük süre içinde SATICI’ya Junoo.Com iade formları veya eposta ile bildirimde bulunulması ve ürünün 6. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde,

a) 3. kişiye veya ALICI’ya teslim edilen ürünün faturası ibraz edilmelidir. (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır)

b) İade formu,

c) 14 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasını takip eden 10 gün içinde ürün bedeli ALICI’ya iade edilir. Tekrar satılamayacak durumda olan ürünler iade alınmaz.

Cayma hakkı nedeniyle iade edilen ürünün kargo bedeli yurtiçi siparişlerinde SATICI tarafından yurtdışı siparişlerinde ALICI tarafından karşılanacaktır. SATICI ürün satarken ALICI'dan tahsil ettiği kargo ücretini iade etmez.

Ürün SATICI’ya iade edilirken, ürünün teslimi sırasında ALICI’ya ibraz edilmiş olan orijinal faturanın da (muhasebe kayıtlarımızda tutarlılığı sağlamak amacıyla) iade edilmesi gerekmekte olup faturanın ürünle birlikte ya da en geç ürünün gönderilmesinden itibaren 5 gün içerisinde SATICI’ya gönderilmemesi durumunda iade işlemi gerçekleştirilmeyecek, ürün aynı şekilde karşı ödemeli olarak ALICI’ya geri gönderilecektir. Ürünle beraber iade edilecek olan faturanın üzerine de “iade faturasıdır” ibaresi yazılıp ALICI tarafından imzalanacaktır.

İade hakkı kullanılamayacak ürünler

Niteliği itibarıyla; tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
ÖDEME SEÇENEKLERİ
KULLANICI YORUMLARI
Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.