x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm :

Yepyeni Eğitici Oyuncaklar: Aplikasyon Destekli Artırılmış Gerçeklik Puzzle, Ar Floor Puzzles Serisi

Ebeveynler eğitici oyuncak kategorisinin öneminin farkında. Çocukların bir şeyi öğrenmesinin en verimli yolu, o şeyi yaparken eğleniyor olmalarından geçiyor. AR Floor Puzzles serisi ile çocukların artırılmış gerçeklik yani augmented reality öğrenmeleri çok kolay!

Teknolojinin daima değişen ve güncellenen dünyasına çocuklar ne kadar çabuk adapte olurlarsa, kabullenmeleri ve bunu bir üretim sürecine çevirmeleri o kadar hızlı oluyor. Çünkü çocukların bu yeni dünyada bir şey üretebilmesi için öncelikle bu dünyayı benimsemiş olmaları gerekiyor.

6 yaş üzeri çocuklar için uygun olan artırılmış gerçeklik uyumlu bu yapboz, 3d puzzle olarak da bildiğimiz “3 boyutlu puzzle”dan daha farklı. Bu sefer teknoloji de dâhil oluyor ve artık 3. boyut hareketleniyor.

AR Floor Puzzles ile Neleri Canlandırabilirim?

Imagine Station dünyasına ait AR Floor Puzzles’ın 3 farklı konsepti var; Flamingo, Unicorn ve Dinocodes. Bu puzzle modelleri çocuklara eğlenceli etkinlik alternatifleri sunuyor.

AR Floor Puzzles Flamingo, 49x49 boyutlarında bir adet yer yapbozuna ve flamingo temalı kartlara sahip. “AR Flamingo” isimli uygulamayı açıp kamerayı kartlara tuttuğunuzda, bu flamingolar dünyasının hareketlendiğini görebilirsiniz. Eğlenceli fotoğraflar ve videolar çekebilmek için kutunun içinden çıkan rengârenk fotoblokları da kullanabilirsiniz.

AR Floor Puzzles Unicorn’un içinde; 49x49 boyutlarında bir adet yer yapbozu ve unicorn temalı kartlar mevcut. “AR Unicorn” uygulamasını indirip kamerayı açtığınızda, bu büyülü dünyaya adım atıyorsunuz. Etrafınızda unicornların yürüdüğünü görmek veya ellerinizin arasında bir gök kuşağı oluşturmak çok zevkli!

AR Floor Puzzles Dinocodes ise 6 karttan çıkan küçük dinozorlar ve yer yapbozundan çıkan 1 adet büyük dinozor ile sizi tarih öncesi devirlere götürüyor! “Dinocodes” isimli ücretsiz uygulamadan açtığınız bu kartlar ile zamanda yolculuk yapabiliyorsunuz. Fotoğraflarınıza ve videolarınıza uygulamanın içinden arka plan yapabilmek de mümkün.

Gelişen teknoloji ile form değiştiren eğlenceli oyunlar çocukların yeni gözdesi! Bu oyunlar sayesinde ebeveynler de eğitici etkinlik bulmuş olmanın rahatlığında! Çocuklar eğlenirken öğrenmeye ara vermesin diyenler, Imagine Station dünyasının artırılmış gerçeklik uyumlu puzzle setlerine bayılacak!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.