x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm :

Red Dot Design Award Sahibi Aplikasyon Destekli Manyetik Blok PIXIO’ya Merhaba Deyin!

Yapı oyuncaklarının tak-çıkar mantığı PIXIO ile yeni bir boyut kazanıyor. Minik küplerden bir araya gelen PIXIO’nun özelliği, bu küplerin içinde mıknatıs olması. Rengârenk küçük küpleri, mıknatısın artı eksi kutup mantığını göz önünde bulundurarak birleştiriyor ve hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabiliyorsunuz.

PIXIO Dünyasında Seçenek Çok!

Manyetik blok dünyasında sizi pek çok seçenek bekliyor. PIXIO fiyatları bu seçeneklerdeki parça sayısı ile orantılı olarak değişiyor.

Bu dünyanın içine girmeden önce tanımak isteyenlere özel Man, Flower, Flamingo, Bot, Surprise seçeneklerinden oluşan tekli PIXIO paketleri mevcut. Eğer belirli bir tema etrafında manyetik oyuncaklar oluşturulmak istenirse minik canavarlar, renkli hayvanlar, mutlu aile gibi temalara sahip PIXIOlar tercih ediliyor. Tamamen özgün olmak isteyenler ise 50, 100, 200, 400, 800 veya 1600 parçadan oluşan sayılı PIXIO kutusu ile hayal dünyalarını harekete geçiriyorlar. PIXIO oyun modellerinden birini seçmek çok zor!

Şimdiki Çocuklar ve Daimi Çocuklar İçin

Bu manyetik oyuncak, küçük parçalar içermesinden dolayı 6 yaş üzerine uygun ve 3 yaş altına tavsiye edilmiyor. Herhangi bir üst sınırdan bahsetmek ise pek mümkün değil. PIXIO’yu eline alan kaç yaşında olursa olsun, onu bırakamıyor ve bu dünyanın içinde seve seve kayboluyor. Mıknatısların sahip olduğu meditatif etki ise onunla geçirilen vaktin git gide daha sakin, huzurlu ve mutlu olmasını sağlıyor. İlk bakışta sadece bir manyetik blok oyuncağı gibi görünse de, bu dünyaya bir adım atan herkes onun neden bu kadar çok sevildiğini kolayca kavrıyor.

Son Teknoloji Uyumlu Eğitici Oyuncak

Peki, PIXIO’yu diğer beceri oyunlarından farklı kılan nedir? Bu manyetik blokların AppStore ve PlayStore üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz “PIXIO” isimli uygulaması mevcut. Her kutunun içinden çıkan kodu bu uygulamanın içine yazdığınızda karşınıza elinizdeki parçalarla neler yapabileceğinizin bir kataloğu çıkıyor. Üstelik oluşturmak istediğiniz figürün üzerine bir kez tıklayarak 3d görüntüsüne ulaşabiliyor, yakınlaştırıp uzaklaştırabiliyor ve inceleyebiliyorsunuz. Aynı figürün üzerine tekrar dokunduğunuzda ise size parçaları sıralı ve ayrık olarak gösteriyor. Böylece elinizde şahane bir dijital katalog olmuş oluyor.

Çocukların kaliteli zaman geçirmesini sağlayan ve ince motor becerilerinin gelişmesini destekleyen PIXIO, büyük küçük fark etmeksizin harika bir hediye seçeneği!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.