x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm :
LOGIBLOCS - Logiblocs Spy Tech Akıllı Elektronik Oyun Devresi
LOGIBLOCS Logiblocs Spy Tech Akıllı Elektronik Oyun Devresi
Tükendi
%3 İNDİRİM
165,00 TL
160,05 TL

. 5 farklı elektronik oyun devresi seti sunan Logiblocs’un her kutusunda, o kutunun temasına uygun parçalar bulunuyor. Böyle olunca da elektrik devresi yapmak, eskisi gibi pek çok karışık kablo ve yorucu bir mantık içeren bir iş olmaktan çıkıyor.

Logiblocs Setlerine Yakından Bakalım!

Elektronik oyun devresi dünyasına yepyeni bir boyut kazandıran Logiblocs; 5 farklı sete sahip. Bunlar; Alarm Tech seti, Spy tech seti, Alarm and Doorbell seti, Smart Circuits seti ve Secret Recorder seti.

Alarm Tech setinin içinde bulunan; Devre Bloku, Düğme, Işık Sensörü, Ters Blok, Uyarıcı ve Kırmızı Led parçaları ile 30’dan fazla proje oluşturmak mümkün. Bu projelerin ve uygulamaların örneklerini anlatan bir kitapçık da kutunun içinde mevcut.

Devre Bloku, Düğme, Işık Sensörü, Ters Blok, Uyarıcı ve Kaydedici parçalarından oluşan Spy Tech seti ise casusluk temalı 30 üzeri proje ve uygulama imkânı veriyor.

Alarm and Doorbell, Smart Circuits ve Secret Recorder setleri ise 10’dan fazla proje ve uygulama fikri içeren kataloglarıyla birlikte mucitlerin oluşumuna katkı sağlıyor. Bu setlerin içindeki parçalar ise şöyle;

Alarm and Doorbell: Düğme, Işık Sensörü, Uyarıcı

Smart Circuits: Devre Bloku, Ters Blok, Uyarıcı

Secret Recorder: Işık Sensörü, Düğme, Kaydedici

Teknik Bakış Açısı Geliştirmenin En Eğlenceli Yolu

Bu akıllı elektronik oyun, 2018 yılında eğitici oyuncak kategorisinde aldığı ödülün yanı sıra oldukça da eğlenceli. Her parçasının ayrı bir işlevi olduğu ve her şekilde çalıştığı için çocuklara hata yapma imkânı vermiyor. Her parça muhakkak kendi komutları doğrultusunda çalışıyor. Böyle olunca çocuklara sadece keşfetmek kalıyor!

Çocukların gelişimi için tavsiye edilen eğitici ve öğretici oyuncaklar kategorisine hızlıca giriş yapan ve oldukça ilgi gören Logiblocs setlerinin, aynı zamanda harika bir hediye alternatifi olduğunu unutmayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.