x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm :

 Şimdi, sırt çantası seçerken akıllı olmasına dikkat edenler, diğerlerine göre bir adım önde. Çünkü PIX sadece bir sırt çantası değil; aynı zamanda karanlık bir ortamda fener, yolda sinyal verme aracı, söylemek istediklerinizi yazabileceğiniz bir ekran ve çok daha fazlası!

Sırt Çantasında Yeni Dönem

Çantanızın ekranına istediğiniz şeyi çizebildiğinizi, yazabildiğinizi hatta ekran üzerinde oyun oynayabildiğinizi hayal edin. İşte, PIX ile bütün bu hayalleriniz gerçeğe dönüşüyor!  İlk bakışta sadece bir ledli sırt çantası olduğunu düşündüğünüz PIX, sürekli yenilenen uygulaması ile yeni oyuncağınız oluyor.

PIX Nasıl Çalışır?

Bu akıllı çanta, iOS ve Android marketlerde bulunan “PIX Backpack” isimli ücretsiz uygulama tarafından yönetiliyor. Uygulamayı indirdikten sonra powerbankinizi çantanın içindeki USB çıkış kablosuna bağlamanız gerekli. 10.000 mah gücündeki bir powerbank, ekran parlaklığı son seviyedeyken, bu akıllı sırt çantasının ortalama 7 saat boyunca çalışmasını sağlıyor. Powerbank takılı kaldığı sürece ekranını aktif edebildiğiniz PIX’in şarj edilebilme özelliği bulunmuyor.

Çocukların İlk Akıllı Çantası PIX Mini

PIX sırt çantası, sadece yetişkinlere özel bir ayrıcalık değil. Çanta ilk olarak yetişkinlere özel boyuyla üretiliyor ancak artan ilgi ve talep sonrası çocuklar da ilk akıllı çantalarına PIX Mini sayesinde kavuşuyorlar.

PIX Mini; miniklere özel üretilmiş bir okul çantası. Matara koyma kısmı, kalem cebi, dosya ve kitap koyma kısmı gibi bölmeleri ile çocukların okula giderken yanlarında bulundurmaları gerekenler için PIX Mini onlara kocaman bir alan sağlıyor. Aynı zamanda sırt desteği de bulunan PIX Mini, küçüklere şahane bir okul sırt çantası alternatifi oluyor.

PIX ve PIX Mini Arasındaki Farklar

PIX sırt çantası “Pix Backpack” isimli uygulamadan yönetilirken, küçüklere özel tasarlanmış PIX Mini “Pix Mini” uygulamasından yönetiliyor. AppStore veya PlayStore’dan ücretsiz olarak indirdiğiniz bu uygulamalardan, Bluetooth aracılıyla çantayı eşleyerek bu büyülü dünyaya adım atıyorsunuz.

“PIX Mini” küçüklere kullanım kolaylığı sağlayabilmesi açısından “Pix Backpack” uygulamasından daha farklı. Basitleştirilmiş bir uygulama olarak düşünebileceğiniz PIX Mini ile küçükler oyun oynayabiliyor, resim çizebiliyor ve yazı yazabiliyor. PIX’in farkı ise bisiklet modu, fener gibi yetişkinlere özel kullanım alanlarına sahip olması, dışarıdan GIF yüklenebilmesi ve içerik kütüphanesi sekmesi bulunması.

Sırt çantası modeli olarak bakılırsa da hem PIX hem PIX Mini 4 farklı renge sahip. Bu akıllı çantaların rengârenk dünyasına katılmakta geç kalmayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.