x
sadsad x
asdasd

Teknoloji Tutkunları İçin Yaratıcı Hediye Fikirleri

27 Ocak 2023
Teknoloji Tutkunları İçin Yaratıcı Hediye Fikirleri

Hediye almak en zorlu görevlerden biri. Özellikle yaratıcı hediye fikirleri arıyorsanız. Son dönemlerde gadget kategorisi bu hediye alanındaki açığı karşılamaya başladı. Teknoloji ile kullanışlılık birleşince ortaya inovatif seçenekler çıktı.

Juno ürünlerini seçerken bu kriterleri göz önünde bulunduruyor ve indigogo, kickstarter gibi projelerden destek almış başarılı ürünleri sizlere sunuyor. Kişilere özel tasarımlar bir hediye paketi içinde aradığınız çözüm oluyor!

Juno & Junoo - Alternatif Yaşam Tarzı Teknolojik Ürünler sayfalarında yer alan bu ürünlere gelin beraber göz atalım!

  

Seyahat Tipi Kahve Makinesi

Sürpriz yapmak istediğiniz kişi kahveye tutkuluysa; kampçılık, dağcılık, hiking gibi outdoor aktivitelerini tercih ediyorsa Wacaco Taşınabilir Espresso Kahve Makinesi (Nanopresso&NS Adapter) nokta atışı bir hediye olacak!

 Seyahat Tipi Kahve Makinesi

Çadırda ya da sahilde otururken espresso yudumlamak isteyenler Wacaco’dan vazgeçemeyecek.

>> Taşınabilir Espresso Kahve Makinesi (Nanopresso&NS Adapter)

Taşınabilir Kahve Makinesi

Nanopresso kapsülleri ve çekilmiş kullanabilmek için Wacaco’nun kutusundan bu iki kahve içeriğine uyumlu 2 başlık çıkmaktadır. Elektriksiz kahve makinesi, parmağınızla baskı uygulayabileceğiniz şekilde çalışmaktadır. Elle basarak uygulanan basınç sonrası espresso bardağa dökülerek içilebilir. Her yerde kahvenizi içebilmek için gerekli olan tek şey sıcak su ve kahve!

Nanospresso Kahve Makinesi

LED Işığın Vazgeçilmez Albenisi: Gözlük ve Maske

Hediye alacağınız kişi partilere katılmayı ve ilgiyi üstüne çekmeyi seviyorsa Rave Neon ürünlerini ile onları mutlu edebilirsiniz. Rave Neon Led ışığın vazgeçilmez albenisini ekranlı gözlük ve ekranlı maske olarak karşımıza çıkarıyor. Bunu bir parti oyuncağı ya da festival ürünü olarak kullanmak mümkün.

Uygulama Destekli Led Maske

Rave Neon Uygulama Destekli LED Maske ile Shining Mask uygulaması içinden ekrana farklı karakterlerin görsellerini yükleyebilirsiniz. Kendi çektiğiniz ya da internetten bulduğunuz fotoğrafları kullanmak da mümkün. Böyle bir kostüm partisinde karaktere tamamen bürünüp herkesi şaşırtabilirsiniz.

>> Uygulama Destekli LED Maske

Led Işıklı Maske

Yaratıcı ve ilginç hediye arayanlar Led maske ürününü seçili Vakkorama ve Beymen mağazalarında da bulabilir.

Kişiselleştirilebilir maskenin yanı sıra kişiselleştirilebilir gözlük de yaratıcı hediye seçenekleri arasında. Yüz maskesi yerine led ekranlı gözlükle de fark yaratmak mümkün.

Led Işıklı Maske

Özellikle DJlerin arasında popüler olan Rave Neon Uygulama Destekli LED Gözlük, telefondan yönetilebiliyor. Bu parti gözlüğünün ekranına animasyon efektlerinin yanı sıra yazı da yüklenebiliyor. Modlu gözlük ritim modu aktif edilip, ortamdaki müziğe göre de animasyonları şekillenir hale de gelebiliyor.

Işıklı gözlük ve maske şimdiye kadar alınmış en heyecan verici hediye olacak!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.