x
sadsad x
asdasd
YENİ ÜRÜN
HoloToyz Tattoo Monster Mash AR Uyumlu Geçici Dövme
49,99 TL
Yorum Ekle
Kim demiş hayaletler gerçek değil diye? Ücretsiz HoloToyz uygulamamızla bakıldığında korkutucu karakterlerin canlanmasını izleyin ve tüylerinizin ürpermesine hazır olun!

Kullanım Şekli

1. Geçici dövme üzerindeki şeffaf kağıdı çıkarın ve geçici dövmenizi renkli taraf cildinize temas edecek şekilde uygulamak istediğiniz bölgeye yerleştirin.
2. Geçici dövmenizin arka tarafını ıslak bir bez veya sünger ile iyice ıslatın. 20 saniye boyunca bastırın ve beyaz kağıdı dikkatlice çekip çıkarın. Kurumasını bekleyin.
3. Telefonunuz veya tabletinize ücretsiz “Holotoyz” uygulamasını indirin. Uygulama içinden kameranız ile dövmenize bakın ve karakterlerin canlanmalarını izleyin!

Paylaş:
ÜRÜN AÇIKLAMASI

HoloToyz geçici dövmeler güvenlidir ve toksik değildir. Her pakette 10 farklı tasarım ve animasyon bulunur. İspanya’da üretilmiştir.

Bileşenler: va/akrilat kopolimer, buteth-2 asetat, değiştirilmiş fenolik rosin reçineler, tung (aleurites fordii) yağ, alkid reçine, lınum usıtatıssımum tohum yağı +/- cı 19140, +/- cı 15850, +/- cı 74160, +/- cı77266, +/- cı77891.

TESLİMAT & İADE KOŞULLARI
ÖDEME SEÇENEKLERİ
KULLANICI YORUMLARI
Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.