x
sadsad x
asdasd

Gamer ve Hobi Odalarında Bulunması Gereken Ürünler

26 Ocak 2023
Gamer ve Hobi Odalarında Bulunması Gereken Ürünler

Evin içinde kendinize ait bir alan yaratmak ve olduğunuz yerde başka bir evrene ışınlanmak. Son dönemin yükselen trendi hobi odaları ile bunları yapmak mümkün. Alanını özelleştirmek için fikir arayanlara inovatif ve yaratıcı ürünleriyle öne çıkan Juno, pratik çözümler sunuyor. Çözümlerinde teknoloji ve inovasyondan faydalanan Juno, hobi odalarının vazgeçilmezi olacak tasarımlarına yakından bakalım.

Retro Oyun Konsolu

Atari salonlarında bulunan nostaljik atari makineleri bir neslin büyümesine eşlik etti. Jetonlu atari makineleri ile saatlerini bu oyu salonlarında harcayanların favorisi olan pek çok oyun var; Final Fight, Galaga, Mortal Kombat, Marvel, Mustafa, PacMan bunlardan sadece birkaçı. İşte, Arcade1Up Capcom Legacy Street Fighter Lisanslı Oyun Konsolu bu anıları tekrardan yaşatmaya geliyor.

Arcade1up Oyun Konsolu

Ofis ya da ev ortamında oyun konsolu denilince aklınıza gelenler Playstation, Nintende wii, Xbox değil de jetonlu atari makineleri oluyorsa Arcade1Up’ın lisanslı konsolu tam size göre! Jetonsuz çalışan bu konsolun içinde 12 oyun mevcut: Street Fighter™ II: The World Warriors, Street Fighter™ II: Turbo Hyper Fighting, Street Fighter™, Darkstalkers™, Commando™, Final Fight®, Ghosts 'N Goblins®, Strider® ©Moto Kikaku, 1944: Loop Master, Street Fighter™ II Championshıp Edition, Super Street Fighter™ II The New Challengers, Super Street Fighter™ II Turbo.

Nostaljik Oyun Konsolu

Televizyona Bağlı Oyun Paneli

Eğer alan sıkıntısı yaşıyor 1000 oyunlu büyük gameboxları konumlayacak yer bulmada zorlanıyorsanız ancak eski oyunlara erişmek istiyorsanız, Arcade1Up PacMan Couchcade-10 Games 10 Oyunlu Panel Konsol aradığınız cevap olabilir.

HDMI ile televizyona bağladığınız oyun kutusu ve WiFi ile bağlantı kurulan kontrol paneli sayesinde taşınabilir oyun konsoluna sahip olabilirsiniz.

Packman Oyun Konsolu

10 farklı oyun barındıran panelin içeriği ise şöyle: PAC-MAN™, PAC-MANIA™, NEW RALLY-X™, GALAXIAN™, GALAGA™, GALAGA™ ’88, DIG DUG™, DIG DUG ™II, ROLLING THUNDER™, MAPPY™

>>  Arcade1Up PacMan Couchcade-10 Games 10 Oyunlu Panel Konsol

Konseptinize Özel Akıllı Aydınlatma

Son dönemde youtuber lighting ve gaming lighting dekorasyon dünyasına yeni bir soluk getirdi. Ancak bu dekorasyonu ev için akıllı aydınlatma veya ofis için akıllı aydınlatma olarak da kullanmak mümkün. Alexa, Google Assistant, Amazon Echo, Apple Home Kit, Razer Chroma ve Siri uyumlu aydınlatma olarak Govee markası led panel ürünleriyle bir adım öne çıkıyor.

Bu teknolojik aydınlatmaların pek çok çeşidi bulunuyor. Panel olarak üçgen, altıgen ve 3D görünümlü altıgen modelleri mevcut olan Goveeleri dekore ederken, istediğiniz şekli oluşturabilirsiniz. Uzaktan kontrollü aydınlatmaları uygulamasından dilediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz. Tek panel içerisinde de renk geçişi imkanı sağlayan Govee led aydınlatma panelleri ile bütünlüklü bir görüntü oluşturmak çok kolay!

Led Işıklı Panel

Ekranınızın Atmosferini Büyütün

Govee DreamView G1 Pro Gaming Light Gaming Işığı ürününe ait kamerayı ekranınızın üzerine yerleştirip, algıladığı renkleri barlar aracılığıyla odaya yansıtabilirsiniz. Böylece oynadığınız oyunun ya da izlediğiniz içeriğin dünyasını kendi dünyanız ile eşleştirebilirsiniz. Gaming Light ürününü televizyon arkası aydınlatması olarak da kullanmak mümkün. Hobi odanızı özelleştirirken Goveeler vazgeçilmeziniz olacak.

TV Arkası Led Aydınlatma

Işıklarla Dans Edin

Müziğe ve ritme duyarlı aydınlatma olarak da Govee çeşitlerinden yararlanmak mümkün. Akıllı aydınlatma panellerini uygulamadan ritim moduna ayarlayabilir ve ritimli aydınlatma elde edebilirsiniz. Neon led şerit aydınlatmayı enstrümanlarınızın ortamını dekore etmek için kullanabilirsiniz.

Şerit Led Işık

>> Govee Neon LED Strip Light Şerit Led Işık (3m)

Minimal Ambiyanslar Yaratmak

Masaüstü akıllı aydınlatma ile daha küçük ve taşınabilir aydınlatmalar kullanmak isteyenler ise Govee’nin masa aydınlatmalarını tercih edebilir.

Govee Ambient RGBWW Portable Table Lamp Taşınabilir Masa Işığı, Bluetooth ve WiFi destekli olup, büyülü ambiyanslar oluşturmanın en kolay yoludur. Kablosuz bir aydınlatma aracı olması sebebiyle istediğiniz her yere taşıyabilir ve atmosferinizi beraberinizde götürebilirsiniz.

Led Işıklı Masa Lambası

Govee Aura RGBIC Desk Lamp Masa Lambası 16 milyon renk ve 37 ışık efekti ile ruh halinize göre modunuzu ayarlamanıza olanak sağlar. DIY (Do it yourself) modu ile görüntüleri kişiselleştirebilir ve kendinizi özgürce ifade edebilirsiniz.Şaheseriniz olan tasarım tüm odayı dolduracak ve size bunun keyfini çıkarmak kalacaktır.

Akıllı Masa Lambası

>> Govee Aura RGBIC Desk Lamp Masa Lambası

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.