x
sadsad x
asdasd

Akıllı Çantalar ile Tanışın!

09 Nisan 2020
Akıllı Çantalar ile Tanışın!

Son dönemde herkes onu konuşuyor! Led ekranlı çanta olarak hayatımıza giren ve gündemimizde büyük yer kaplayan, Instagram’ın en çok konuşulan çantası; PIX ile tanışmayan kaldı mı?

PIX Led Ekranlı Akıllı Sırt Çantası Nasıl Doğdu?

Akıllı Sırt Çantası

Bir Kickstarter projesi olan, PIX led ekranlı akıllı sırt çantasının nasıl doğduğunu biliyor musunuz? Ukraynalı iki genç girişimci, insanların paylaşım yapmayı ne kadar sevdiklerini fark ediyorlar ve bunu neden kıyafetleri üzerinde yapmasınlar ki diye düşünüyorlar. Akıllarına gelen “istediğin şeyi çanta ekranına yansıtma” fikri ile Kickstarter’a başvuruyorlar ve bağış ile gerekli sermayeyi toplayıp, üretime geçiyorlar.

Akıllı Çanta PIX Nasıl Çalışıyor?

Akıllı Sırt Çantası

Çantanın içerisinde bir adet USB çıkış kablosu bulunuyor. Bu kabloyu powerbank’e bağlayarak PIX’in led ekranını aktif etmek mümkün. 10.000 mah kapasiteli bir powerbank ile çanta ekran parlaklığı maksimum seviyedeyken ortalama 7 saat boyunca çalışabiliyor.

PIX ile Neler Yapılabilir?

Pix Sırt Çantası

Sırt çantası kavramına yepyeni bir soluk getiren PIX’in ekranına pek çok şey yansıtabilmek mümkün. PIX Backpack uygulaması üzerinden yönetilen bu akıllı çanta, kullanıcılara sürekli güncellenen bir içerik kütüphanesi sunuyor. İçerik kütüphanesinde bulunan görseller ya da hareketli animasyonlar, çantanın ekranına 3 saniye içinde yansıtılabiliyor. Yaratıcılığını göstermek isteyenler ise kendi yaptıkları çizimleri akıllı çantanın ekranında sergileyebiliyorlar. Sadece bir şey söylemek isteyenler ise PIX’in yazı modunu kullanarak söylemek istediklerini çantanın ekranına yazabiliyor. Böylece kayan yazı halinde akan mesajları ile kendilerini şimdiye kadar hiç olmadığı kadar farklı bir biçimde ifade etmiş oluyorlar.

PIX led ekranlı akıllı sırt çantasının bisikletçilere özel bisiklet modu da mevcut. Bu mod aktif edildiğinde yolda sağa veya sola dönerken sinyal verilebiliyor, duracakken “stop” uyarısının görünmesini sağlayabiliyorlar.

PIX ile artık sıkılmak da yok! Çünkü çantanın ekranından Tetris, yılan ve Pixel Breaker gibi oyunlar oynanabiliyor. Sürekli güncellenen uygulama ile PIX dünyasında sizi sürekli yeni bir şeyler bekliyor!

PIX’i Nerede Bulabilirsiniz?

Led Ekranlı Çanta

Juno ile Türkiye’ye gelen bu akıllı çantayı e-ticaretin yanı sıra seçili Vakkorama, Beymen ve D&R mağazalarında da bulabilirsiniz. PIX’e ulaşabileceğiniz satış noktalarını görmek için tıklayınız!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.