x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm :

Işığın altında parlayan, görkemli şekillere sahip kristal dünyası, herkes için cezbedici. Son dönemde su kristalleri deneyi ile yine oldukça gündeme gelmeye başlayan bu görkemli nesnelerin oluşumunu merak etmeyen var mıdır ki?

Kendi Kristalinizi Oluşturun

Kimya deneyleri yapmak, evde eğlenceli ve verimli zaman geçirmenin bir yolu. Çocukların zekâ gelişimini destekleyen basit kimya deneyleri, onları hem keşfetmeye yöneltiyor hem de öğrenme heveslerini kamçılıyor.

Bu kolay kimya deneylerine yeni bir alternatif Crystal Imaginations ile geliyor. İçerisinde kendi kristalinizi yetiştirmek için gerekli malzemeleri barındıran deney kitine, ek olarak sadece sıcak su ilave ediliyor.

Çocuklar bu kimya oyunu kitinden çıkan malzemeler sayesinde, kristalinin rengine de karar verebiliyor. İçerisinde basit bir renk bilgisi tablosu barındıran karışım tariflerine bakan çocuklar, eğlenceli kimya deneyini istediği renkte tamamlıyor.

Crystal Imaginations kristal oluşturma kiti ile gerekli karışımı yaptıktan sonra 4 ile 7 gün arası bekleyerek deneyi tamamlayabiliyorsunuz. Bu bir hafta içinde gün gün kristalin oluşumunu izlemek ve bu dünyayı yakından görmek çocuklar için oldukça heyecan verici.

İlginç kimya deneylerine bir alternatif arayanlar Crystal Imaginations’a bayılıyor! Çocukların zekâ gelişimine katkıda bulunan bu oyuncak, aynı zamanda sağlık sertifikalarına da sahip. Avrupa Sağlık Standartlarına uygun üretilen Crystal Imaginations kristal yetiştirme kiti, 10 yaş üzeri için tavsiye ediliyor.

Renk renk kristal yetiştirmek ve bunlardan bir koleksiyon oluşturmak neden çocukların yeni hobisi olmasın ki?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.